Salesforce PARTNER KOFANA

Trend Raporları ve Blog

Yapay Zeka Destekli Satış

Yapay Zeka Destekli Satış: İşletmeler İçin Verimlilik Anahtarı

Yapay zeka destekli satışın geleceğe dönük avantajlarını birlikte keşfetmeye hazır mısınız?

Devamını Oku
F1 (1)

Otomotiv Sektöründe Bir Müşteri Sadakati Hikayesi: Salesforce & Formula 1

Müşteri sadakati konusunda bir işbirliği örneği olan McLaren F1 ve dünya çapındaki CRM lideri Salesforce’un partnerlik hikayesini merak ediyorsanız bu içeriğimiz tam size göre.

Devamını Oku
Tableau Ve Bulut Tabanlı İş Zekası

Tableau ve Bulut Tabanlı İş Zekası

Tableau ve bulut tabanlı iş zekası çözümlerini kullanarak nasıl rekabet avantajı elde edebileceklerini aktarıyoruz.

Devamını Oku
İş Süreçlerinizi Akıllı Hale Getirin

İş Süreçlerinizi Akıllı Hale Getirin: Mulesoft Güçlü Entegrasyon Çözümü

Mulesoft'un entegrasyon çözümleri, iş süreçlerinizi akıllı hale getirmenin yeni bir boyutunu sunuyor.

Devamını Oku
Tiktok

TikTok ve Salesforce Marketing Cloud Entegrasyonu

Salesforce ile TikTok yaptıkları ortak açıklamada işletmelerin ilgili kitleleri yüksek değerli müşterilere dönüştürmelerine yardımcı olacak yeni bir özelliği duyurdular: Salesforce Marketing Cloud için lead generation entegrasyonu.

Devamını Oku
Geleceğin Anahtarı

Geleceğin Anahtarını Salesforce Einstein ile Keşfedin

Salesforce Einstein'ın sunduğu avantajları keşfetmek ve işinizi geleceğe taşımak için bize katılın!

Devamını Oku
Pazarlama Otomasyonu (1)

Pazarlama Otomasyonu 101

Salesforce Marketing Cloud'un temel özelliklerini inceleyerek, pazarlama otomasyonlarının kullanım nedenlerini, avantajlarını ve müşteri etkileşimini nasıl iyileştirdiğini inceliyoruz.

Devamını Oku
Dijital Transformasyonu Hızlandırmak Için 5 Adım (1)

Dijital Dönüşümü Hızlandırmak İçin 5 Adım

İşletmenizin dijital dönüşüm yolculuğuna ivme kazandırabilmeniz için gereken basit adımları sizler için derledik.

Devamını Oku
Dijitalleşme Ve Perakende Sektörü (1)

Fiziksel Mağazaların E-ticaret ile Güç Birliği

E-ticaret kanallarının fiziksel mağazalarla etkileşimini, mağaza içi dijital deneyimin çevrimiçi alışveriş sürecinin bir parçası olmasını nasıl sağlanabileceğini inceliyoruz.

Devamını Oku
Salesforce & AI 446269Px

Salesforce Einstein: CRM'de Yapay Zeka

Salesforce yapay zeka geliştirmelerini en yakından takip eden ve yatırım yapan şirketlerin başında geliyor. 2014 yılından beri AI üzerine kurduğu araştırma gruplarıyla bu konudaki çalışmalarını ilerleten Salesforce, AI konusunda sessiz bir geliştirici ve gözlemci olmaktansa Einstein ile birlikte hepimizin satış, pazarlama ve hizmetler için kurguladığımız iş süreçlerinde büyük bir devrim yaratmaya odaklandı.

Devamını Oku
Mulesoft 446269Px

Mulesoft ile Dönüşüm Sürecinizi Hızlandırın

MuleSoft, iş dünyasındaki karmaşık yapılarda veri akışını ve uygulama programlama arayüzlerini (API'ler) bağlama ve yönetme konusunda kritik bir rol oynayan güçlü bir entegrasyon platformudur.

Devamını Oku
Tableau 446269Px

Tableau ile Veri Analizi

Tableau, veri analizi ve görselleştirmesi konusunda öncü bir yazılımdır. Bu platform, kullanıcıların büyük miktarda veriyi hızlı ve etkili bir şekilde görselleştirmelerine, analiz etmelerine ve anlamalarına yardımcı olur.

Devamını Oku
446 269 Ai Data Crm

Geleceğin İş Dünyasının Başarı Denklemi

AI trenini hangi vagondan yakaladığımız varış noktamızı çok fazla etkiliyor. Global oyuncuların hangi aşamada olduklarını nasıl anlamalı, kendi organizasyon yapımızda neleri test etmeliyiz?

Devamını Oku
Şirket Değerini Salesforce Ile Arttırmak Mümkün Mü

Şirket Değerini Salesforce ile Maksimize Etmek İçin 10 Adım

Dünyanın 1 numaralı CRM yazılımı Salesforce ile aynı zamanda şirket değerini maksimize etmek de mümkün. İşte, şirket değerini artıran 10 temel Salesforce avantajı!

Devamını Oku
3

Siber Güvenlik İpuçları: CRM Verilerini Cloud Üzerinde Saklamanın Avantajları

Şirketlerin müşteri deneyimlerinin tüm aşamalarını kapsayan, tamamen dijital bir sistem olan Salesforce, CRM verilerini cloud üzerinde barındırma stratejisiyle şirketlere siber güvenlik konusunda da önemli bir fırsat sağlamaktadır.

Devamını Oku
10

Gerçek Zamanlı Pazarlama Nedir?

Gerçek zamanlı pazarlama, milisaniyelik pazarlama faaliyetlerinden ziyade müşterilere ihtiyaç duydukları şeyi, ihtiyaç duydukları zamanda aktarmakla ilgilidir.

Devamını Oku
4

Salesforce’un Rakiplerinden Farkı Nedir?

Salesforce ve diğer rakip CRM platformları arasındaki en büyük fark, Salesforce'un geniş kapsamlı ve entegre bir ekosisteme sahip olmasıdır.

Devamını Oku
Adsız (1400 × 876 Piksel)

Dijital Liderler Buluşması

Kofana Digital ve Intech Consulting ev sahipliğinde, Fast Company Türkiye iş birliğinde gerçekleştirilen ilk #DijitalLiderlerBuluşması, farklı sektörlerden dijital dönüşüm ve bilişim teknolojileri liderlerini ağırladı. Katılımcılar sektör tecrübelerini paylaşarak yeni fikirlerin üretilmesine ve deneyim paylaşımına katkı sağladılar. Toplantının ana gündemi globalde de en çok üzerinden durulan başlıklardan biri olan #DijitalDönüşüm süreçleri oldu. Partnerimiz Intech Consulting ile #Salesforce ailesinin en yeni üyelerinden biri olan #Mulesoft ürününün başarı hikayesi katılımcılarımızla paylaştık. Değerli katılımcılarımıza bizimle birlikte oldukları için yeniden çok teşekkür ederiz.

Devamını Oku
2

Salesforce Nedir?

Şirketler için iş süreçlerini daha etkili ve verimli bir şekilde yönetmeyi sağlayan Salesforce, çeşitli yazılım çözümleri sunarak müşteri ilişkilerini güçlendirmenize ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı oluyor.

Devamını Oku
1

CRM Nedir?

Salesforce CRM, şirketlerin tüm müşteri etkileşimlerini ve ilişkilerini takip etmek, takip etmek ve analiz etmek için stratejik bir araçtır.

Devamını Oku
7

Müşteri Şirketi Olmak Ne Demek?

“Müşteri Şirketi” olmak müşterinizi işinizin kalbine yerleştirmek ve dünyanızı müşterinizin etrafında kurmak ile başlar.

Devamını Oku
10

Customer 360 Nedir?

Customer 360, bir organizasyonun müşteri verilerini merkezileştirmek ve birleştirmek için kullanılan kritik bir kavramdır. Bu yaklaşım, müşterileri ilgili bilgileri farklı kaynaklardan gelen verileri birleştirerek ve bu verileri tek bir müşteri profili olarak sunarak bir araya getirir. Bu sayede şirketler, müşterilerini daha iyi anlama, kişiselleştirilmiş hizmetler sunma ve daha etkili pazarlama stratejileri geliştirme fırsatına sahip olurlar.

Devamını Oku