Salesforce PARTNER KOFANA

Dijital Liderler Buluşması

Kofana Digital ve Intech Consulting ev sahipliğinde, Fast Company iş birliğinde gerçekleştirilen ilk Dijital Liderler Buluşması, farklı sektörlerden dijital dönüşüm ve bilişim teknolojileri liderlerini ağırladı. Katılımcılar sektör tecrübelerini paylaşarak yeni fikirlerin üretilmesine ve deneyim paylaşımına katkı sağladılar.

Toplantının ana gündemi globalde de en çok üzerinden durulan başlıklardan biri olan "Dijital Dönüşüm" süreçleri oldu. Partnerimiz Intech Consulting ile Salesforce ailesinin en yeni üyelerinden biri olan Mulesoft ürününün başarı hikayesi katılımcılarımızla paylaştık.

Değerli katılımcılarımıza bizimle birlikte oldukları için yeniden çok teşekkür ederiz.

Salesforce PARTNER KOFANA

Diğer Trend Raporları

GKFX 446 269Px

CRM ile Akıllı Tedarik Zinciri Yönetimi: Müşteri Odaklı Bir Yaklaşım

Akıllı tedarik zinciri yönetimi, tedarik zincirinin her aşamasında veri analitiği, yapay zeka ve diğer teknolojileri kullanarak daha verimli ve esnek bir şekilde çalışmasını sağlayan bir yaklaşımdır.

Devamını Oku
Yapay Zeka Çağında Verinin Gerçek Potansiyeli 446X269px

Yapay Zeka Çağında Verinin Gerçek Potansiyeli

Doğrulanmış, kaliteli veri artık sadece günlük raporlamalar için önemli değil, yapay zeka (AI) gibi teknolojilerin gücünü ortaya çıkarmak için de kritik bir unsur haline geldi

Devamını Oku
Otomasyon Ve Entegrasyon 446X269px

Otomasyon ve Entegrasyon Çözümleriyle Operasyonel Verimliliği Arttırma

Salesforce'un sunduğu çeşitli bulut çözümleri, işletmelerin operasyonel verimliliğini artırmak ve rekabet avantajı elde etmek için güçlü bir araçlar seti sunar. Salesforce Türkiye iş ortağı Kofana Digital ile sektör liderlerinin CRM ve müşteri 360 stratejilerini öğrenin.

Devamını Oku