Salesforce PARTNER KOFANA

Dijital Liderler Buluşması

Kofana Digital ve Intech Consulting ev sahipliğinde, Fast Company iş birliğinde gerçekleştirilen ilk Dijital Liderler Buluşması, farklı sektörlerden dijital dönüşüm ve bilişim teknolojileri liderlerini ağırladı. Katılımcılar sektör tecrübelerini paylaşarak yeni fikirlerin üretilmesine ve deneyim paylaşımına katkı sağladılar.

Toplantının ana gündemi globalde de en çok üzerinden durulan başlıklardan biri olan "Dijital Dönüşüm" süreçleri oldu. Partnerimiz Intech Consulting ile Salesforce ailesinin en yeni üyelerinden biri olan Mulesoft ürününün başarı hikayesi katılımcılarımızla paylaştık.

Değerli katılımcılarımıza bizimle birlikte oldukları için yeniden çok teşekkür ederiz.

Salesforce PARTNER KOFANA

Diğer Trend Raporları

Salesforce & AI 446269Px

Salesforce Einstein: CRM'de Yapay Zeka

Salesforce yapay zeka geliştirmelerini en yakından takip eden ve yatırım yapan şirketlerin başında geliyor. 2014 yılından beri AI üzerine kurduğu araştırma gruplarıyla bu konudaki çalışmalarını ilerleten Salesforce, AI konusunda sessiz bir geliştirici ve gözlemci olmaktansa Einstein ile birlikte hepimizin satış, pazarlama ve hizmetler için kurguladığımız iş süreçlerinde büyük bir devrim yaratmaya odaklandı.

Devamını Oku
Mulesoft 446269Px

Mulesoft ile Dönüşüm Sürecinizi Hızlandırın

MuleSoft, iş dünyasındaki karmaşık yapılarda veri akışını ve uygulama programlama arayüzlerini (API'ler) bağlama ve yönetme konusunda kritik bir rol oynayan güçlü bir entegrasyon platformudur.

Devamını Oku
Tableau 446269Px

Tableau ile Veri Analizi

Tableau, veri analizi ve görselleştirmesi konusunda öncü bir yazılımdır. Bu platform, kullanıcıların büyük miktarda veriyi hızlı ve etkili bir şekilde görselleştirmelerine, analiz etmelerine ve anlamalarına yardımcı olur.

Devamını Oku