Salesforce PARTNER KOFANA

Geleceğin İş Dünyasının Başarı Denklemi

Geleneksel pazarlama, satış, müşteri memnuniyeti yöntemleri her geçen gün dijitalleşen dünyada yetersiz kalırken çoğu karar vericinin aklında yapay zeka dönüşümü için doğru zaman, doğru başlangıç ve doğru süreç yönetimi hakkında sorular var. Yapay zeka hayatlarımızın her geçen gün daha çok içine girerken, onun sürekli öğrenen, gelişen ve yenilenen algoritmalarını, becerilerini takip etmek, kendimizi ve iş süreçlerimizi güncellemek zorundayız.

Kofana Digital tarafından hazırlanan bu raporda global skalada yapay zeka stratejileri üzerine gelişmeleri ve Salesforce'un gelecek vizyonunu inceleyebilirsiniz.

Raporu indirmek için buraya tıklayın.

Salesforce PARTNER KOFANA

Diğer Trend Raporları

Salesforce & AI 446269Px

Salesforce Einstein: CRM'de Yapay Zeka

Salesforce yapay zeka geliştirmelerini en yakından takip eden ve yatırım yapan şirketlerin başında geliyor. 2014 yılından beri AI üzerine kurduğu araştırma gruplarıyla bu konudaki çalışmalarını ilerleten Salesforce, AI konusunda sessiz bir geliştirici ve gözlemci olmaktansa Einstein ile birlikte hepimizin satış, pazarlama ve hizmetler için kurguladığımız iş süreçlerinde büyük bir devrim yaratmaya odaklandı.

Devamını Oku
Mulesoft 446269Px

Mulesoft ile Dönüşüm Sürecinizi Hızlandırın

MuleSoft, iş dünyasındaki karmaşık yapılarda veri akışını ve uygulama programlama arayüzlerini (API'ler) bağlama ve yönetme konusunda kritik bir rol oynayan güçlü bir entegrasyon platformudur.

Devamını Oku
Tableau 446269Px

Tableau ile Veri Analizi

Tableau, veri analizi ve görselleştirmesi konusunda öncü bir yazılımdır. Bu platform, kullanıcıların büyük miktarda veriyi hızlı ve etkili bir şekilde görselleştirmelerine, analiz etmelerine ve anlamalarına yardımcı olur.

Devamını Oku