Salesforce PARTNER KOFANA

Geleceğin İş Dünyasının Başarı Denklemi

Geleneksel pazarlama, satış, müşteri memnuniyeti yöntemleri her geçen gün dijitalleşen dünyada yetersiz kalırken çoğu karar vericinin aklında yapay zeka dönüşümü için doğru zaman, doğru başlangıç ve doğru süreç yönetimi hakkında sorular var. Yapay zeka hayatlarımızın her geçen gün daha çok içine girerken, onun sürekli öğrenen, gelişen ve yenilenen algoritmalarını, becerilerini takip etmek, kendimizi ve iş süreçlerimizi güncellemek zorundayız.

Kofana Digital tarafından hazırlanan bu raporda global skalada yapay zeka stratejileri üzerine gelişmeleri ve Salesforce'un gelecek vizyonunu inceleyebilirsiniz.

Raporu indirmek için buraya tıklayın.

Salesforce PARTNER KOFANA

Diğer Trend Raporları

Satış Süreçlerini Geliştirin 446X269

Satış Süreçlerinizi Geliştirin

Satış süreçlerini geliştirmek ve rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler, yeni veri analizi yöntemlerini benimseyerek, ekipleri arasındaki işbirliğini artırarak ve yapay zeka destekli araçlarla satış stratejilerini optimize ederek dönüşüme ayak uyduruyor.

Devamını Oku
Yapay Zeka Sözlüğü 446X269

İş Dünyası İçin Yapay Zeka Sözlüğü

Teknoloji dünyasındaki hızlı değişimle birlikte, iş dünyası da yapay zekanın etkileyici gücünü keşfetmeye devam ediyor. İşte bu dinamik dünyada, yapay zekanın belirleyici unsurlarına bir göz atalım:

Devamını Oku
Müşteri Etkileşimlerini Doğru Analiz Edin 446X269

Müşteri Etkileşimlerini Doğru Analiz Edin: İş Stratejilerinizi Güçlendirin

Doğru analiz edilip değerlendirildiğinde, müşteri etkileşimlerini doğru okumak işletmelerin sürdürülebilir başarıya ulaşmalarına katkı sağlar.

Devamını Oku