Salesforce B2C Pazarlama Otomasyonu ile müşteri deneyimlerini yönetin!

B2C markanızın milyonlarca müşterisi var ve her biri benzersiz bir deneyim ve müşteri yolculuğu bekliyor! Bunu nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız, doğru yerdesiniz. Salesforce Marketing Cloud’un yetkinliklerini Kofana’nın uzmanlığıyla hayata geçirebilir, B2C pazarlama otomasyonu araçlarını pazarlama stratejilerinize entegre edebilir, yeni pazarlama stratejileri tasarlamaya ve müşterilerinizin deneyimini iyileştirmeye hemen başlayabilirsiniz. Müşteri yolculuğunu yöneterek iş akışlarınızın her adımında kanallar arası kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak, Salesforce B2C Journey Management ile artık mümkün! Siz de Salesforce B2C Pazarlama Otomasyonu’nun Journey Builder çözümünü tercih edin, satış ve hizmetlerinizdeki etkileşimlerin sorunsuz ve kişiselleştirilmiş deneyimlere dönüşümünü keşfedin!

Salesforce Pazarlama Otomasyonu ile B2C'deki müşteri yolculuğunu yönetin!

Pazarlama stratejileriniz dijitalleşirken, değişen ve artan müşteri beklentilerinizi eşzamanlı karşılamak istediğinizi biliyoruz! O halde B2C Pazarlama Otomasyonu ile müşteri deneyimini ve iş akışlarını yönetmenin, müşteri verilerinden elde edilen içgörülerle değişime hazır hale gelmenin tam zamanı! Üstelik Journey Builder ile müşteri yolculuğundaki tüm deneyim sürecini yönetebilirsiniz!

Müşterilerinizin bıraktığı ipuçlarını takip edin!

Müşteri verilerinden müşteri deneyimini tanımlayan özellikleri belirleyerek ilişkilerinizi güçlendirin!

Farklı deneyimleri birbirine entegre edin!

İletilerinizi tüm pazarlama kanallarınızla uyumlu hale getirmek için yapabileceğiniz çok şey var!

Müşteri beklentileriyle uyumlu yanıtlar üretin!

Dijitalleşen iş dünyasında müşterilerinizin değişen istek ve ihtiyaçlarına uygun hareket edin.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce B2C Pazarlama Otomasyonu Marketing Cloud nedir?

Salesforce Marketing Cloud, pazarlama kanallarınız arasında sorunsuz bir iletişim kurmanızı sağlar. B2C pazarlama otomasyonu araçlarını pazarlama stratejilerinize entegre edebilir, yeni pazarlama stratejileri tasarlayabilir ve müşterilerinizin deneyimini iyileştirebilirsiniz. Marketing Cloud’un pazarlama otomasyonu araçları, birden fazla kanalda veri odaklı, kişiselleştirilmiş müşteri yolculukları oluşturarak dijital pazarlama stratejilerinin geliştirilmesine yardımcı olur.

Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu Pardot nedir?

Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu, müşterilerinizi ve müşteri adaylarınızı daha yakından tanıyarak oluşturacağınız satış hattınıza, satış ekiplerinizin etkili temas etmesini ve nitelikli fırsat yaratmasını sağlar. Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu çözümü Salesforce Pardot şirketlerin satışlarını ve ekiplerinin üretkenliğini artıracak araçlar sunar.