Marketing Cloud

Akıllı müşteri yolculuğu için 1 Numaralı pazarlama platformunu keşfedin.

Journey Builder

E-posta, mobil, reklamlar ve web’de birebir müşteri yolculuğu yapın. Pazarlamanızı ticaret, satış, hizmet ve her müşteri temas noktasına bağlayın.

Pardot

B2B pazarlama otomasyonu için pazarlama ve satışları tek bir platformda birleştirin. Yüksek kaliteli potansiyel müşterilere sahip olmak için potansiyel müşteri besleme (Lead Nurturing)  yöntemini kullanın. Ek olarak, gelişmiş analitiklerle başarınızı en üst düzeye çıkarın.

Email Studio

Dünyanın 1 numaralı e-posta pazarlama platformuyla kişiselleştirilmiş e-posta kampanyaları oluşturmak için web analitiği ve CRM verileri gibi herhangi bir kaynaktan gelen verileri kullanın.

Salesforce DMP

Birleştirilmiş bir platformdaki her yerden verileri yakalayın ve etkinleştirin – daha alakalı ve etkili bir içerik ve reklam yaratmak için bu verileri kullanın.

Social Studio

Müşterilerinizle sosyal ağlar üzerinden etkileşime geçin, onları dinleyin, yayınlama yapın. Sosyal pazarlamayı Salesforce CRM’de pazarlama, müşteri hizmetleri ve satış başarılarınızla bütünleyin.

Advertising Studio

Dijital reklama güç vermek için müşteri verilerini etkinleştirin ve kampanyaları satın alma, yeniden etkileşim ve uyum için yönetin.

Mobile Studio

SMS pazarlaması, mobil uygulama bildirimleri ve grup mesajlaşması da dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş mobil etkileşimleri kurun ve otomatikleştirin.

image
image