Social Studio

Gerçek zamanlı sosyal medya dinleme, analiz, etkileşim ve hesap yönetimi çözümü Social Studio®; –, Twitter, Youtube, Instagram, ana haber kanalları, blog ve forumlar, vb. gibi – tüm sosyal mecralarda markanız, firmanız, yönetiminiz, hizmetleriniz, rakipleriniz, sektörünüz kısacası ulaşmak istediğiniz tüm bilgiler için geniş kapsamlı bir dinleme ağı sunar. Ayrıca Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram, Pinterest, Youtube, Google + hesaplarınızın yönetilmesi ve hesaplar üzerinden etkileşime geçilmesi gibi güçlü özellikler barındırır.

Dünyanın lider sosyal medya izleme, yayınlama ve etkileşim platformu Social Studio® ile firmanız, ürünleriniz ve rakipleriniz hakkındaki dijital ortamdaki konuşmaları anlık olarak izleyip analiz edebilirsiniz. Satış, müşteri hizmetleri ve halkla ilişkiler yöneticilerinize etki alanınız ve etkileşim seviyenizle ilgili önemli bilgiler aktarabilirsiniz.

Anında etkileşim imkanı sunan Social Studio®, takipçilerinizle etkin iletişim, bilgilendirme ve hızlı – tutarlı kriz yönetimi imkanlarını da beraberinde sunar. Demografik bilgiler, gündemdeki konular, takipçilerinizin sosyal medyadaki etkinliği, şikayet, memnuniyet ve öneriler ile ilgili hızlı, aksiyon almaya yönelik, kullanımı kolay bir lider sosyal medya platform ile marka itibarınızı en iyi şekilde yönetmenizi sağlar.

Social Studio®, firmaların, sosyal medyadaki konumlarını ölçümleyerek “Müşteri Şirketi” olmalarına imkan verir. Social Studio® sosyal medya dinleme, takip, izleme, yayınlama ve etkileşim platformu ile firma ve markalar doğru bir sosyal medya stratejisi oluşturarak, sosyal etkileşimi avantaj noktası haline getirebilirler.

image

Sosyal medyayı izleyin

Social Studio® sosyal medya dinleme ve etkileşim platformu, marka ve ürünleriniz hakkındaki ilgili konuşmaları gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Bir araya topladığınız bu veriler sayesinde on-line iletişiminizin yarattığı etkileşimi adım adım takip edebilirsiniz. Social Studio® ile markanızı çevreleyen kamu görüşünü öğrenmenin yanı sıra, kriz durumları ile başa çıkma, rakiplerinizin durumunu takip etme ve hatta yeni satış fırsatları yaratma avantajlarını da yakalayabilirsiniz. Etkin biçimde kullanıldığında tümüyle yeni bir hedef kitleye ulaşmanızı ve on-line profilinizi geliştirmenizi sağlar.

Dell, GE, Kodak, UPS gibi dünyanın lider markaları, tüketicilerin sosyal mecralarda haklarında paylaştıkları görüş ve yorumları Social Studio® ile takip ediyor. A.B.D. eski Başkanı Barack Obama gibi politikacılar, seçim kampanyalarının sosyal medya etkileşiminde Social Studio®’dan faydalanıyor.

Hewlett Packard, L’Oreal, Matter gibi markalar sosyal medya yayınlama aracı olarak Social Studio® ‘yı kullanıyorlar. Marka yaratma ve geliştirme sürecinde pazarlama direktörleri sosyal pazarlama yaşam döngüsünün yönetiminde, Social Studio® sosyal medya yayınlama çözümünün avantajlarından faydalanıyorlar.

Dünyanın ilk 10 reklam ajansının sekizi Social Studio® kullanıyor. IPG (Interpublic Group), Omnicom, Publicis ve WPP gibi medya planlama, reklam ajansları ve markalardan oluşan 1000’in üzerindeki müşterisi Social Studio® ‘nın sektördeki lider konumunu doğruluyor.