Salesforce Social Media Marketing ile müşterilerinizle dijitalde iletişim kurun!

Pazarlama stratejilerinizi tüm sosyal medya (social media) kanallarınıza yansıtabileceğiniz kullanıcı dostu pazarlama araçları mı arıyorsunuz? O halde Kofana uzmanlığıyla Salesforce Marketing Cloud’un Social Studio çözümünü keşfetmenin zamanı geldi demektir! Salesforce Social Media Marketing ile Twitter, Facebook gibi sosyal medya platformlarındaki (social media platforms) gönderilerinizi planlayabilir, takipçi topluluğunuzu yönetebilirsiniz. Siz de Salesforce Social Studio’nun güçlü sosyal medya pazarlama araçlarını kullanarak müşterilerinizi dinleyin, etkileşim kurun; pazarlama stratejilerinizi popüler kanallar üzerinden satış ve hizmete dönüştürün!

Salesforce Social Media Marketing ile neler yapabilirsiniz?

Teknolojik cihazlar günlük hayatımız için vazgeçilmezken, müşteri yolculuklarında sosyal platformlar üzerinden iletişim kanalları yaratmak zorunlu hale geliyor! Kofana uzmanlığıyla Salesforce Sosyal Medya Pazarlama araçlarını kullanarak pazarlama stratejilerinizi birçok kanal üzerinden çeşitlendirebilirsiniz. Salesforce Social Studio’ya katılarak, dijitalde hem potansiyel müşteri adaylarınıza ulaşabilir hem de mevcut müşterilerinizi yakından takip edebilirsiniz. Peki başka neler yapabilirsiniz?

Social Studio ile dijitale kulak verin!

Gerek takipçilerinizin gerekse rakiplerinizin gelişmelerini takip etmek için farklı kaynaklardan elde ettiğiniz verileri analiz edin.

Sosyal medyadaki kitlenizle bağ kurun!

Sosyal medya gönderilerine yanıt vermek, takipçi topluluğunuzu yönetmek ve müşterilerin desteğini kazanmak, Kofana ve Social Studio ile mümkün!

Sosyal medyanızı Salesforce üstünden yönetin.

Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle etkileşiminizi artırmak için sosyal medyada birden çok sosyal ağ ve hesap için içerikler üretin.

Sosyal medya pazarlama faaliyetlerinizi tek arayüzden izleyin!

Etkileşimlerinizi artırmak için Salesforce Marketing Command Center ile sosyal medya ve pazarlama faaliyetlerini canlı takip edin.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce Social Media Marketing nedir?

Salesforce Social Media Marketing, şirketlerin dijital kanallarda pazarlama stratejileri geliştirmelerini sağlar. Şirketler sosyal medyadaki varlıklarını güvenli bir şekilde yönetirken, hedef kitleleriyle etkileşimlerini artıracak içerikler oluşturur ve planlar. Salesforce Social Studio, şirketlerin müşteri duyarlılığına ilişkin içgörüler oluşturmalarına yardımcı olmak için hedef kitlelerinin sosyal medyadaki eylemlerini yakından takip ve analiz etmelerine olanak tanır.

Salesforce B2C Pazarlama Otomasyonu Marketing Cloud nedir?

Salesforce Marketing Cloud, pazarlama kanallarınız arasında sorunsuz bir iletişim kurmanızı sağlar. B2C pazarlama otomasyonu araçlarını pazarlama stratejilerinize entegre edebilir, yeni pazarlama stratejileri tasarlayabilir ve müşterilerinizin deneyimini iyileştirebilirsiniz. Marketing Cloud’un pazarlama otomasyonu araçları, birden fazla kanalda veri odaklı, kişiselleştirilmiş müşteri yolculukları oluşturarak dijital pazarlama stratejilerinin geliştirilmesine yardımcı olur.