Salesforce nedir? Dünyanın 1 numaralı CRM yazılımı!

Hızlı bir şekilde dijitalleşen dünyada mevcut müşterilerinizi artırmak ve müşteri adaylarına daha kolay yollardan ulaşmak mümkün. Dünyanın bir numaralı müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) platformu Salesforce müşterileri işinizin merkezine alabilmeniz, satışlarınızı artırabilmeniz ve müşteri ilişkilerinizi güçlendirebilmeniz için birçok yazılım çözümü sunuyor.

Şirket ve müşterileri bir araya getiren CRM platformu olarak Salesforce; pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere, birçok alan için müşterileri görünür kılan ve iş süreçlerinin merkezine konumlayan entegre çözümler sunuyor. Salesforce’un yetkinliklerini iş ortağı Kofana’nın birikim ve uzmanlığıyla birleştirerek, ekiplerinizin konum fark etmeksizin tek merkezden çalışmasını sağlayabilir, 360 derecelik bakış açısına sahip yenilikçi müşteri deneyimine kapı aralayabilirsiniz.

Salesforce ile neler yapabilirsiniz?

Dijital çağda iş hacminizi büyütmek kolaylaştıkça, bu hacmi doğru yönetmek de bir o kadar zorlaşıyor. Salesforce Partneri Kofana, Salesforce CRM yazılımı ile geliştirilmiş çözümleri iş modelinize uyarlayarak, müşterilerinizle aranızda köprü oluşturuyor, ihtiyaç duydukları alanlarda onları destekliyor.

Entegre uygulamalar

Dijitalleşmeyle birlikte artan iş hacminizi tek merkezden yönetmek çok kolay. Pazarlama, satış, servis ve BT ekiplerinizi Customer 360 ile birleştirebilir, bu sayede uygulamalarınızı birbirine entegre edebilirsiniz. Üstelik tüm ekiplerinizin birbiriyle uyumlu çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ekipler arası denge

Pazarlama stratejileri geliştikçe birden fazla kanala hakim olmak zorunda kalan çalışanlar, Salesforce ile kalıcı ve pratik çözümlere sahip oluyor. Salesforce CRM yazılımıyla farklı kanallardan gelen verilerinizi takip edebilir, mesajlarınız çoklu kanallardan gelse de çalışanlarınızın odağını tek bir noktada toplamanın yanı sıra, verilerinizi tek bir alanda birleştirip işinizde süreklilik elde edebilirsiniz.

Müşteri deneyimi

Çok kanallı ve etkili pazarlama stratejileri oluşturarak müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz. Müşteri adaylarını bünyenize kazandırırken, Salesforce platformunu kullanarak kişiselleştirilmiş, benzersiz bir deneyime alan açabilirsiniz.

İşletmenizin büyük ya da küçük ölçekli olması fark etmez! 150 binden fazla girişim ve şirket satışlarını Salesforce’la büyütüyor!

Salesforce nasıl kullanılır?

Mevcut müşterilerle sadakat bağı kurmak, müşteri adaylarıyla yeni ve etkili iletişim yolları yaratmak gün geçtikçe zorlaşıyor. İşletmeler, Salesforce’un iş ortağı Kofana ile çalışarak müşteri verilerinden içgörüler elde ediyor ve bu tespitlerle ihtiyaç duydukları etkili pazarlama kanallarını yaratıyor.

Entegre, Hızlı ve Otomatik Satış Süreçleri

Dünya hızla değişirken, aynı hızla dönüşmek her zamankinden daha önemli. Satış faaliyetlerinizi bulut tabanlı tek bir platformda toplayarak hem satış ekibinizin üretkenliğini hem de gelirlerinizi artırın. Manuel görevleri otomatikleştirin, zamandan tasarruf edin.

Kofana ile Sales Cloud’u keşfet.

Kofana ile Sales Cloud’u keşfet.

Sosyal medya ve uygulamalara bağlanmanın saniyeler içinde gerçekleştiği bir çağda, müşteri destek platformlarınızı geliştirerek iletişim kanallarınızı kişiselleştirin. Salesforce platformu aracılığıyla e-posta, telefon ve sohbet desteklerinizi birleştirerek yanıt sürenizi en aza indirin. Müşterilerinizin için oluşturduğunuz iletişim kanallarını ve satış süreçlerinizi tek noktadan yönetin.

Kofana ile Service Cloud’u keşfet.

Kişiselleştirilmiş Müşteri Yolculuğu

Müşterilerin seçim yelpazesi gün geçtikçe büyürken, şirketlerin fark yaratabilmesi için müşterini iyi tanımaları gerekiyor. Salesforce ile müşteri verilerini kişiselleştirilmiş deneyimlere dönüştürün. Müşterileriniz ile ilk temasınızdan başlayarak kusursuz bir iletişim kurun, doğru zamanda doğru mesajlar verin.

Kofana ile Marketing Cloud’u keşfet.

Salesforce’un faydaları nelerdir?

Güven

Müşteri Başarısı

Yenilik

Eşitlik

İş dünyasının dinamikleri her gün değişiyor. Salesforce müşteriler ve şirketler arasında köprü görevi gören, dünyanın en güncel değişim platformunu sunuyor. Salesforce’u tercih eden şirketler, yalnızca bir CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) platformu satın almıyor, aynı zamanda 10 milyondan fazla yenilikçi ve iş dünyasının öncülerinden oluşan kapsayıcı bir topluluğa katılıyor. Birçok departmanın tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir platform olarak Salesforce, gelişen teknoloji karşısında kendini sürekli güncelleyerek şirket uygulamalarına entegre oluyor. Bu sayede müşteri ilişkilerini güven unsuruyla buluşturan şirketler, mevcut müşterilerine hedef kitlesini de katarak başarıya ulaşıyor.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce nasıl kullanılır?

Salesforce tamamen dijitaldir ve kullanımı yalnızca saniyeler alan basit adımlardan oluşur. Şirketlerin müşteri deneyimlerinin tüm aşamalarını kapsar. Bütün müşteriler uygulamaya entegre edilerek tek bir merkezden izlenebilir.

Salesforce’un faydaları nelerdir?

Salesforce, müşterilerini artırarak satış hedeflerine ulaşmak isteyen işletmelere verimlilik, iş takibi, yönetim kolaylığı, güçlü iletişim gibi birçok avantaj sunuyor. Dijital çağa entegre uygulamaları deneyime dönüştüren şirketler, müşteri ilişkilerini sadakatle pekiştirirken, dijital çağa uyum sağlayarak başarılarını artırıyor.

Salesforce’la neler yapabilirsiniz?

Salesforce nasıl kuruldu?

Salesforce, 1999’da San Francisco’da bir apartman dairesinde çalışmaya başlayan küçük bir şirketin imzasını taşıyor. Dijital dönüşümü destekleyen bir platform sunan Salesforce müşteriler ve şirketler arasında köprü kuruyor.