Salesforce, 2017 yılında piyasa payını kendisi hariç en üst yirmi CRM tedarikçisinin toplamından daha fazla puan alarak artırdı.

Ayrıca Salesforce, satış, müşteri hizmetleri ve pazarlama uygulamalarında 1 numaradır.

SAN FRANCISCO – 8 Mayıs 2018, CRM’de global lider olan Salesforce [NYSE: CRM], bugünkü açıklamasına göre Uluslararası Veri Şirketi’nin (IDC) Worldwide Semiannual Software Tracker’ında art arda beşinci kere yılın 1 numaralı CRM sağlayıcısı seçildi.

Salesforce, pazardaki genel konumunu ve gelirini diğer CRM sağlayıcılarının hepsinden daha fazla artırdı. Hatta Salesforce, 2017 yılında piyasa payını kendisi hariç en üst yirmi CRM tedarikçisinin toplamından daha fazla puan alarak artırdı. Ayrıca, Salesforce satış uygulamaları, müşteri hizmetleri uygulamaları ve pazarlama uygulamalarında pazar payı lideri seçildi (Makalenin sonundaki grafikleri inceleyebilirsiniz).

“Her büyüklükte ve sektörde şirketler dijital çağda nasıl çalıştıklarını değiştiriyorlar – ve bu değişim müşteri odaklı gerçekleşiyor,” diyor Keith Block, Salesforce’un başkan yardımcısı ve COO’su. “IDC raporunda da görüldüğü gibi, şirketler her adımda akıllı, bağlantılı müşteri deneyimleri sunabilmek üzere dijital dönüşümlerini hızlandırırken giderek Salesforce’a yöneliyor.”

Salesforce ile bağlanın:

Facebook’ta Salesforce’u beğenin: http://facebook.com/salesforce.

Twitter’da @salesforce ‘u takip edin: http://twitter.com/salesforce.

Kaynak: IDC, Worldwide Semiannual Software Tracker, Nisan 2018. CRM Uygulamaları pazarı IDC tanımına göre şu fonksiyonel pazarları içerir: Satış, Müşteri Hizmetleri, İletişim Merkezi ve Pazarlama Uygulamaları.

Salesforce Hakkında

Global CRM lideri Salesforce, şirketleri müşterileriyle yepyeni bir şekilde bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Salesforce (NYSE: CRM) hakkında daha fazla bilgi için, www.salesforce.com adresini ziyaret edin.
Bu veya diğer basın bültenlerinde veya kamuya açık ifadelerde atıfta bulunulan herhangi bir hizmet ya da özellik şu anda mevcut değildir ve yakın zamanda ya da hiç gerçekleştirilmeyebilir. Salesforce uygulamalarını satın alan müşteriler, satın alma kararlarını halihazırda mevcut olan özelliklere göre yapmalıdır. Salesforce, San Francisco’da genel merkeze sahiptir, Avrupa ve Asya’da ofisleri bulunur ve “CRM” sembolü altında New York Borsasında işlem görür. Daha fazla bilgi için lütfen https://www.salesforce.com adresini ziyaret edin veya 1-800-NO-SOFTWARE numarasını arayın.

Kaynak: https://www.salesforce.com/company/news-press/stories/2018/5/050818/