Field Service

İnternetli veya internetsiz iş planlarına, minibüs envanterine, bilgi makalelerine ve diğer alanlara gerçek zamanlı işbirliği sağlayan mobil çözümü kullanarak ilk ziyarette çözümleme ve yerinde iş yönetimi geliştirin.

Her vakadan hızla iş emri hazırlayın.

İş emirleri ile, alanda yapılan tamir, bakım veya diğer işleri verimli bir şekilde izleyebilirsiniz. Ve iş emirleri, hesaplar, kişiler, varlıklar, vaka, yetki ve hizmet sözleşmeleri ile bütünleştirilir, böylece Salesforce’da veri çekebilirsiniz.

Teknisyenleri yönetin ve izleyin.

Gönderici Konsolu, doğru işin atandığından ve her seferinde doğru mobil çalışana yönlendirildiğinden emin olmanızı sağlar. Dikkat edilmesi gereken ve işlem yapılması gereken konular için uyarıları derhal görün. Toplu işleri tek bir tıklama ile planlayın ve gerçek zamanlı olarak hizmet sunumunu takip edin ve izleyin.

Karmaşık varlıkları yönetin.

Gelişmiş Varlıklar ile müşterilerinizin tüm ürünleri hakkında bilgi takip edin. Ayrıca, çeşitli bölümlerden oluşan ürünleri tek bir görünümde izlemek için varlık hiyerarşisini güçlendirebilirsiniz. Bu, bir varlığın hangi bölümlerinin daha hızlı onarıma ihtiyaç duyduğunu belirlemeyi kolaylaştırır.

Herhangi bir mobil cihazdan bilgiye erişin.

Mobil çalışanlara iş emirlerine ve diğer temel bilgilere parmaklarıyla erişmelerini sağlayın. Salesforce Mobil Uygulaması ile servis teknisyenleri, bir dizi alan etkinliğini desteklemek için otomatik işlemleri kullanabilirler. Uzmanlara ve raporlara her yerden bağlanabilir ve bilgiye çevrimdışı erişebilirler.

Akıllıca iş planlayın ve gönderin.

Akıllı Zamanlama ile, Lightning Konsolundan servis randevularını anında yazabilirsiniz. Aynı zamanda zaman, beceri, yer ve iş kurallarına dayalı olarak doğru teknisyene randevuları atayarak çalışan verimliliğini artırır.

Gerçek zamanlı olarak performansı izleyin.

Salesforce’ın gerçek zamanlı raporlama ve analizi, müşteriniz hakkında daha fazla şey öğrenmek için birden çok sistemdeki işletme verilerine girmenize olanak tanır. Herhangi bir cihazdan anında verileri inceleyin. Tek bir platformdan aracıya, operatör, teknisyene ve iş ortağı performansına görünürlük kazanın.

image