Salesforce Field Service ve Kofana ile sahanın nabzını tutun!

Müşteri portföyünüzü büyütürken verimliliğinizi artırmak ve iş süreçlerinizi hızlandırmak mı istiyorsunuz? O halde Salesforce Field Service ve Kofana ile sahaya hakim olmanın tam zamanı! Saha Servisi ile akıllı planlama yapabilir, ekiplerinizin tüm operasyon süreçlerini ve varlıklarınızı tek kanaldan yönetebilirsiniz. Salesforce Field Service, iş süreçlerinizi hızlandırarak müşterilerinizin deneyimini verimli hale getirir. Çalışan ve müşteri deneyimlerini dijital çağa entegre etmek için, Salesforce Field Service ile servis operasyonlarınızı (service operations) iyileştirebilir, Kofana ile tanışarak verimliliğinizi artırabilir, Field Service’in bulut tabanlı platformuyla sahanın nabzını tutabilirsiniz!

%68

Yöneticilerin neredeyse dörtte üçü daha hızlı vaka çözümü için saha servis yönetimi yazılımı kullanıyor.

%72

Her üç yöneticiden ikisi saha servisini müşteri deneyimi stratejilerinin önemli bir parçası olarak görüyor.

Kofana ve Field Service ile neler yapabilirsiniz?

İş dünyasının dijitalleşmesiyle müşteri ağları büyürken, iş süreçlerini birden fazla kanaldan yönetmek de zorlaşıyor. Salesforce Field Service ve Kofana ile saha ekiplerinizin iş süreçlerini tek merkezden yönetirken, müşteri memnuniyetini (customer satisfaction) pekiştirmeniz de mümkün oluyor! Siz de Salesforce Field Service ile ihtiyacınız olan tüm unsurları bir araya getirebilir, Kofana uzmanlığıyla tüm iş süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

Saha servis yönetiminde lider!

Dünyanın bir numaralı CRM çözümü Salesforce, Gartner Magic Quadrant’ta
FSM (Field Service Management) kategorisinde ikinci kez “Lider” olarak yer aldı.

Kofana ve Field Service ile işgücü yönetimini kolaylaştırın!

İş ağınız büyüyor, müşterilerinizin beklentileri artıyor mu? Artan müşteri beklentilerini (customer expectations), saha operasyonlarının yüksek maliyetlerini ve zamanı doğru yönetme oranınızı (time fit rate) etkin bir şekilde dengelemek Salesforce Field Service ve Kofana ile mümkün!

Mobil ekiplerinizin donanımını artırın

Saha planlamacılarınızın hayatını kolaylaştırın

Yöneticileriniz için içgörüler oluşturun

Görev fark etmeksizin, Salesforce Field Service ile operasyonlarınızı iyileştirin!

İş süreçlerinizin başarıyla tamamlandığından emin olmak ve saha ekiplerinizin daha verimli çalışmasını sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kofana ve Salesforce Field Service ile ekibinizin üretkenliğini artırabilir, tüm süreçlerinizi gerçek zamanlı (real time) olarak optimize ederek operasyonlarınızı iyileştirebilirsiniz.

Sektör fark etmeksizin, Field Service’i Kofana uzmanlığıyla özelleştirin!

Dijital dönüşüm sektör fark etmeksizin hızla yaygınlaşırken, Salesforce Field Service müşteri ve çalışan deneyimi çözümlerini sektörlere göre özelleştiriyor! İş modelinizi dijitalleştirirken verimliliği artırmak Kofana ve Salesforce Field Service uzmanlığıyla mümkün oluyor!

Üretimi verimli kılın.

Field Service ile saha hizmetlerini sorunsuz yürütebilir, üretimde kullanılan araçların bakımını zamanında yaparak onarım maliyetlerini düşürebilirsiniz. Önleyici bakım desteği ve planlama ile müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Teknik ekiplerinizin doğru malzeme ve bilgilere sahip olarak hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. Sahadaki tüm paydaşları tek noktadan yöneterek, montaj işlerini verimli ve hızlı hale getirebilirsiniz.

Finans hizmeti otomasyonu ile maliyetlerinizi düşürün.

Müşteriler ve danışmanlarla etkileşim kurmanın maliyet ve karmaşıklığını azaltmak Salesforce Field Service ve Kofana ile mümkün! Saha operasyonlarınızda gerçek zamanlı görünürlük elde ederek danışman planlamasını ve verimliliği artıran araçlarla finansal hizmetlerinizi iyileştirebilirsiniz. İş emirlerinizi (work orders) ve yerinde denetim servislerinizi birleştirilmiş, mobil öncelikli tek bir platformdan yöneterek yanıt sürelerinizi hızlandırabilir, akıllı sevkiyat süreçlerine sahip olabilirsiniz.

Sağlık hizmetlerini kolaylaştırın.

Sağlık hizmetlerinde kullanılan karmaşık tıbbi cihazlar için düzenli kontrollerle onarım ihtiyaç ve maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Salesforce Field Service ile sağlık hizmetlerinizde zaman ve kaynak yönetimini en doğru şekilde yaparak, müşteri memnuniyetini (customer satisfaction) artırabilirsiniz. Sahadaki tüm iletişimi tek noktaya taşıyarak saha ziyaretlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Perakendede saha operasyonunu kolay adımlarla yönetin.

Perakende müşterilerinizi ve saha satışlarınızı kolay adımlarla gerçekleştirmek Kofana ve Salesforce Field Service ile mümkün! Müşterileriniz ve ekipleriniz ister mağazanızda ister sahada olsunlar, basit adımlarla randevu planlayabilirsiniz. Çalışanlarınızın uygunluk durumuna ve yeteneklerine göre iş ataması yapabilir, ekiplerinizin çizelge ve görevlerini birleşik görünümle optimize edebilirsiniz. Üstelik mobil, tele satış ve ürün teslimat ekiplerinizi herhangi bir cihazdan erişilebileceğiniz tek bir konsoldan yönetebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce Field Service nedir?

Kofana ve Salesforce Field Service, ekiplerinizin tüm saha servis operasyonlarını (service operations) tek bir kanala entegre eden yazılım çözümüdür. Field Service, saha ekiplerinizin iş süreçlerini otomatikleştirirken, müşterilerinizle tüm operasyonel süreçlerinizi hızlandırır ve ekiplerinizin verimliliğinizi artırır.

Salesforce Field Service’in faydaları nelerdir?

Kofana ve Salesforce’un saha hizmet yönetimi yazılımı (field service management software) Field Service, saha çalışanlarınızın iş süreçlerini otomatikleştirirken, tüm operasyonel süreçleri tek bir kanaldan takip etmenizi ve yönetmenize yardımcı olur. Field Service ile elde ettiğiniz verilerle içgörü oluşturabilir ve müşterilerinizin bir sonraki adımını tahmin edebilirsiniz. Bu sayede hem maliyetleri azaltabilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Salesforce Service Cloud ve Field Service’in farkı nedir?

Salesforce Field Service çözümünü Kofana uzmanlığında hayata geçirdiğinizde, tüm ekiplerinizin iş süreçlerini otomatikleştirerek pratik ve verimli kılabilirsiniz. Bulut tabanlı müşteri hizmetleri uygulaması Salesforce Service Cloud ise, işletmelerin, saha, canlı destek ve sosyal medya gibi kanallarından gelen verilerini toplayarak müşteriye ait tek bir görünüm oluşturur, böylece kanallar arası müşteri hizmeti verimliliğinin artırmasını sağlar.