image

Salesforce Sağlık Taraması Nedir?

Bir CRM’den çok daha fazlası olan Salesforce, işlerinizi maksimum verimlilikle gerçekleştirmek için sayısız fırsat ve işlevsellik sağlayan, şirketinizin başarısına odaklanan iş uygulamaları için geliştirilmiş bir platformdur. İşiniz geliştikçe ve yeni platform özellikleri, yenilemeleri ve güncellemeleri yayınlandığında, yatırımınızın değişen ihtiyaçlarla uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir.

Salesforce Sağlık Taraması hizmetimiz, platformun nasıl kullanıldığına, sınırlarına ve bakım gereksinimlerine genel bir bakış sağlarken, aynı zamanda Salesforce güvenlik önlemlerini kuruluşunuzun politikalarıyla paralelleştirmenize yardımcı olur.

Nasıl Çalışıyoruz?

Salesforce Güvenlik Sağlık Taraması ve Salesforce Optimizer Raporlarını çalıştırırız ve sonuçları yorumlamak için Salesforce Yöneticinizle tam günlük bir çalıştay düzenleriz.

Uygulanabilir bir strateji geliştirmek amacıyla aşağıdaki kapsamda uzaktan çalışmalar gerçekleştiririz:

image
image

Ne Kazanacaksınız?

Özet ve Süre

Kofana, Salesforce ortamınızın sağlık kontrolünü sağlar, verimliliği, sınırlamayı, bakım ve güvenlik kazanımlarını gerçekleştirirken hızlı kazanımları tespit eder, en iyi uygulamalar ve dahili güvenlik politikaları ile uyumluluğu sağlamak için Salesforce kurulumunuza uygulanabilir bir liste sunar.