Salesforce Health Check ile CRM yatırımınızın karşılığını aldığınızdan emin olun!

Gelişen ve yaygınlaşan teknolojinin değiştirdiği ihtiyaçlar ve tüketici davranışları karşısında, Salesforce CRM uygulamalarınızın ne kadar güncel kaldığını kontrol edebiliyor musunuz? Kofana ve Salesforce Health Check ile CRM (Customer Relationship Management | Müşteri İlişkileri Yönetimi) altyapınızın hangi alanlarda yeterli performans gösterip göstermediğine dair ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Salesforce Sağlık Taraması hizmetiyle CRM sisteminizi güncel tutarak, müşterilerinizin markanıza bağlılığını pekiştirebilir ve müşteri ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Siz de uygulamalarınızın anın gerekliliklerini yakalaması için, Kofana uzmanlığıyla Salesforce Sağlık Taraması (Salesforce Health Check) araçlarını kullanabilir, ürün ve hizmetlerinizin güncelliğinden emin olabilirsiniz.

Salesforce Sağlık Taraması’na ihtiyaç duyduğunuzu nasıl anlarsınız?

Salesforce geliştikçe ve güncellemeler yayınlandıkça, müşteri ilişkilerinizi yönetmek için tasarladığınız Salesforce uygulamanıza değişen ihtiyaçlara göre bakım yapmanız gerekir. Kofana uzmanlığıyla sunulan Salesforce CRM Yazılımı (Salesforce CRM Software) çözümü olan Health Check, siz arayışa girmeden çözümü önünüze getiriyor! Salesforce Sağlık Taraması ile uygulamalarınızdaki tüm aksaklıkların, siz daha farkında dahi olmadan sorunsuz bir şekilde iyileştirilmesini ve çalışmasını sağlıyor. Peki Salesforce Sağlık Taraması’na (Salesforce Health Check) ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarsınız?

Dünya çapında 150 binden fazla şirket, Salesforce ile büyüyor! Salesforce Health Check’i uygulayın, siz de kazanımlarınızı artırın!

Kofana ve Salesforce Health Check ile neler yapabilirsiniz?

Müşteriler işletmelerin can damarını oluştururken, şirketlerin birçoğu partnerleriyle uyum içinde çalışmayı hedef haline getiriyor. Peki siz müşteri ilişkilerinizi geliştirmek ve müşterilerinize sunduğunuz uygulamalarda iş süreçlerinizin akışını sorunsuz sağlamak için neler yapabilirsiniz? Elbette Salesforce Health Check ile, platformun nasıl kullanıldığına, sınırlarına ve bakım gereksinimlerine genel bir bakış sağlarken, güncel teknolojiyi yakalayabilir ve sektörünüzdeki trendlere ayak uydurabilirsiniz! Üstelik uygulamalarınızdaki aksaklıkların ciddi bir sorun olarak görülmeyen yönlerini, Kofana uzmanlığıyla hayata geçireceğiniz Salesforce CRM sistemi (Salesforce CRM system) ve Salesforce Sağlık Taraması ile keşfedebilir, Salesforce kazanımlarınızı optimize edebilirsiniz.

Salesforce Health Check ile uygulamalarınızı güncelleyin!

Salesforce yılda 3 defa sürüm güncellemesi alır, bu sürümlerde gelen yeni özelliklerden faydalanmadığınız takdirde, sistemden aldığınız verim düşecektir! Kofana uzmanlığıyla Salesforce Sağlık Taraması çözümünü kullandığınızda, Salesforce kullanımınız gelişir, yeni platform özellikleri, yenilemeleri ve güncellemeleri yayınlandığında, yatırımınızın değişen ihtiyaçlarınıza uyumlu olduğundan emin olursunuz.

Salesforce Sağlık Taraması nasıl çalışır?

Salesforce ile yaptığınız CRM yatırımlarının sağlıklı sonuçlar verip vermediğini kontrol etmeye karar verdiniz ama nasıl yapılır bilmiyor musunuz? Hemen anlatalım. Salesforce Health Check her uygulanışında 3 temel adımı takip eder, bu adımlar iş süreçlerinizi ve CRM’inizi nasıl iyileştireceğinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

Salesforce Health Check iş modelinizi belirler

Doktor olduğunuzu hayal edin. Hastanıza dair verileri kontrol eder, muayenesini yapar, gerekirse farklı branşlardan doktorlarla konsültasyon yaparak teşhis koyarsınız, öyle değil mi? Aynı şekilde Kofana uzmanlığıyla hayata geçirebileceğiniz Salesforce Sağlık Taraması’nın da ilk adımında iş süreçlerinin incelemesi yer alıyor. Salesforce Health Check ile CRM yazılımlarınızın güncelliğini ve işleyişini kontrol etmeden önce, konsültasyon özelliğiyle sürecin daha sağlıklı gerçekleşmesi için iş modelinizi tanımlar ve süreçlerinizin nasıl işlediğini analiz eder.

Salesforce Health Check denetim yapar.

Salesforce uygulamalarınızı güncellerken adım adım takip edebileceğiniz bir yol haritası beklediğinizi biliyoruz! Bu yüzden Salesforce Sağlık Taraması sizin için uygulamanızı kullanma yollarınızı belirler ve en iyi şekilde optimize etmeniz için strateji oluşturur. Üstelik Kofana uzmanlığıyla sunduğumuz Salesforce Health Check’in durum denetleme özelliği, üçüncü taraf yazılımlarla tüm entegrasyonlar dahil olmak üzere, iş etkinliklerinizi günlük olarak izleyerek yeni süreçleri daha kolay yönetmenizi sağlar. Peki durumu denetleyerek başka neler yapabilirsiniz?

Salesforce Health Check eylem planı oluşturur.

Salesforce uygulamanızın genel üretkenlik ve verimlilik kontrolünü eksiksiz bir şekilde tamamladınız ve güvenlik kontrolünü için gerekli tüm bulgulara ulaştınız! İşte şimdi Salesforce uygulamanızı daha akıllı ve optimize kullanmanın tam zamanı! Salesforce Health Check, tüm süreçlerinizi yakından takip eder, elde edilen raporlar ile uygulamanız için eylem planı oluşturur. Bu sayede uygulamanızın işaret ettiği sorunları gidermekle kalmaz, aynı zamanda markanızın iş modeline uygun ve tamamen uygulanabilir bir çözüm kılavuzu sunar.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce Health Check nedir?

Kofana Digital, Salesforce Health Check ile, CRM (Customer Relationship Management | Müşteri İlişkileri Yönetimi) altyapınızdaki süreçlerinizi analiz eder, güncelliğini ve işleyişini denetler, eylem planı oluşturur.

Salesforce Sağlık Taraması çözümünün faydaları nelerdir?

Salesforce Health Check, müşteri ilişkileri yönetiminde nasıl ilerleyeceğiniz, hangi unsurların başarılı olduğu ve hangi alanların yeterince performans göstermediği konularında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere erişmenizi sağlar. Salesforce Sağlık Taraması uygulamanızı son sürüme göre optimize ederek, yatırımınızın değişen ihtiyaçlarla uyumlu olduğundan emin olmanıza olanak tanır.