Salesforce Revenue Cloud’un CPQ çözümüyle gelirlerinizi hızla büyütün!

Tekliften tahsilata, iş süreçlerinizi iyileştirmek ve satışlarınızı artırmak mı istiyorsunuz? Tüm satış süreçlerinde tam görünürlük elde etmek dünyanın en güçlü bulut tabanlı gelir yönetimi çözümü Salesforce Revenue Cloud aracılığıyla artık çok kolay! Kofana uzmanlığında hayata geçireceğiniz Salesforce Revenue Cloud ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platformdan yöneterek, müşterilerinizin satın alma deneyimlerini daha kolay, hızlı ve doğru hale getirebilir, satış ekibinize ve müşterilerinize benzersiz bir deneyim sunabilirsiniz. Siz de Salesforce Revenue Cloud’u tercih ederek CPQ ve Faturalama, İş Ortağı İlişkileri Yönetimi (PRM) ve B2B Ticaret (B2B Commerce) çözümlerini bir araya getirebilir ve gelir akışınızı kontrol edebilirsiniz. Üstelik Salesforce Customer 360 Platformu’nun bir parçası olan Gelir Bulutu (Revenue Cloud) ile satış, iş ortağı, operasyon ve finans ekiplerini birbirine bağlayarak satıştan yenilemeye kadar, müşteri işlemleri ve geliriniz için tek bir kaynak oluşturabilirsiniz. Peki Kofana ve Salesforce Revenue Cloud ile başka neler yapabilirsiniz?

Salesforce Revenue Cloud ile neler yapabilirsiniz?

Satış öncesi tekliften satış sonrası tahsilata, karmaşık ve değişken süreçlerinizi otomatikleştirmek Kofana uzmanlığı ve Salesforce Revenue Cloud ile mümkün! Salesforce CPQ (Yapılandırma-Fiyatlandırma-Teklif) araçları ile, ekiplerinizin verimli çalışmasını sağlar, zamandan tasarruf eder, gelirinizi artırmaya odaklanırsınız.

Salesforce Revenue Cloud’un sunduğu kazanımlar elbette ki bunlarla sınırlı kalmıyor. Süreçlerinizi akıllı hale getiriyor ve B2B yolculuğunuzu optimize ediyor.

CRM çözümlerinde dünya lideri Salesforce, Gartner Magic Quadrant’ta CPQ (Configure, Price, Quote) segmentinde de “Lider” olarak yer aldı. (2021)

Satış süreçlerindeki tüm müşteri işlemleri için tek bir gerçek kaynak oluşturun.

Müşterilerinizin satın alma süreçlerinde teklif iletirken, satış temsilcilerinizin ürün fiyatlandırmalarını hızlı ve doğru uygulaması Kofana ve Salesforce Revenue ile mümkün! Siz de Salesforce CPQ yazılımı ile tekliften tahsilata (quote to cash) çözümlerini sektörünüze ve iş modelinize göre özelleştirerek verimliliğinizi artırabilirsiniz!

Değişen teknolojiye ayak uydurun.

Salesforce Revenue Cloud’un en yeni müşteri çözümleri ile hızla uyum sağlayın. Teknoloji şirketinizin tek seferlik ürün satışlarından çözüm satışına, kullanıma dayalı fiyatlandırmaya geçmesine yardımcı olun.

Ticari deneyimlerinizi iyileştirin.

Kofana ve Salesforce Revenue Cloud’un Salesforce CPQ çözümü (CPQ software) ile müşterileriniz için benzersiz bir deneyim oluşturun. Üretim şirketinizin dijital dönüşümünü hızlandırın, ürün ve kategorilerini müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirin.

Medya iletişimlerinizi güçlendirin.

Müşterilerinizin medya şirketinizle iletişimini güçlendirmek istediğinizi duyar gibiyiz! Kofana ve Salesforce Gelir Bulutu (Revenue Cloud) ile medya şirketinizin yeni ürün lansmanlarını ve karmaşık anlaşma süreçlerini otomatik hale getirin.

Salesforce Revenue Cloud ile gelirinizi daha hızlı artırın!

Şirketinizdeki satış öncesi tekliften satış sonrası tahsilata tüm süreçleri daha kolay adımlarla tamamlamanın ve gelirinizi hızla artırmanın zamanı geldi! Siz de Salesforce Revenue Cloud’un CPQ yazılımı ile karmaşık iş anlaşmalarınızı daha basit, hızlı ve doğru şekilde yapılandırın.

Müşteri tabanınızı büyütün ve besleyin.

Finansal risk yükünü azaltın.

Müşteri yaşam döngüsünü otomatikleştirin.

Müşteri yaşam döngüsünü otomatikleştirin.

Tekliften tahsilata tüm süreçlerinizi rollere göre iyileştirin!

Tekliften tahsilata kadar var olan tüm süreçlerinizin aşamalarını otomatikleştirerek benzersiz bir deneyim oluşturmak için Kofana ve Salesforce Revenue Cloud’un CPQ araçlarını kullanmanın tam zamanı! Salesforce Gelir Bulutu ile müşterilerinizle bağlantı kurabilir, iş anlaşmalarını kolay adımlarla tamamlayabilir ve yapılandırılabilir fiyatlandırmayla (configurable pricing) gelirlerinizi artırabilirsiniz!

Satış temsilcilerinizi destekleyin.

Satış temsilcilerinizin (sales reps) cihaz, mekan, zaman farketmeksizin, tek bir tıkla teklif oluşturmasına; ürünleri, fiyatlandırmayı yöneterek anlaşmaların daha hızlı ve doğru tamamlamasına yardımcı olun. Kolay kullanıcı arayüzü, ürün paketleri ve otomatik onaylarla desteklenen satışlar sayesinde daha üretken olacakları kanallar yaratın.

Satış kanallarınızı iyileştirin.

Satış temsilcilerinizin tekliften tahsilata tüm satış süreçlerini tek noktadan yönetmeleri için ihtiyaç duydukları araçlarla güçlendirin. İş ortaklarınızın ise kendi fiyat tekliflerini oluşturmasına ve hangi ortakların hangi ürünleri teklif edebileceğini kontrol etmesine olanak tanıyın.

Finans süreçlerini otomatikleştirin.

Finans ekibinizi, satış öncesi teklif sürecinden satış sonrası tahsilat sürecine kadar olan tüm döngüye katın, süreçleri otomatikleştirerek müşteri ilişkilerinde daha fazla değer oluşturmalarına izin verin. Finans ekibinizin, müşteri metriklerini ve gelir artışını (revenue growth) gerçek zamanlı olarak takip etmesini sağlayın.

Operasyonlarınızda birleşik görüntü oluşturun.

Salesforce CPQ ile, operasyon süreçlerinizde birleşik bir platform yaratın. Ekibinizin, tekliften tahsilata kadar tüm süreç boyunca bir ürün paketini yönetmelerini, basit tıklamalarla yeni ürünler eklemelerini ve mevcut ürünlerde değişiklik yapmalarını sağlayın.

Yenilemeleri optimize edin.

Destek ekiplerinizin, müşterilerin sözleşme yenilemelerini koordine etmelerini ve tek bir satış sözleşmesinde birleştirmelerini sağlayarak, satış süreçlerinizi (sales processes) kolaylaştırın. Ekiplerinizin, revizeleri gerçek zamanlı olarak takip etmesine olanak tanıyarak, güncellemeleri kaçırmalarının önüne geçin ve yenileme stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olun.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

CPQ Yazılımı Nedir?

Salesforce Revenue Cloud çözümü CPQ (Configure-Price-Quote | Yapılandırma-Fiyatlandırma-Teklif ), karmaşık, değişken tekliflerin fiyatlandırılmasını ve oluşturulmasını otomatikleştiren bir yazılımdır. CPQ araçları, ekiplerinizin verimli çalışmasını sağlar, zamandan tasarruf eder, gelirinizi artırmanıza yardımcı olur.

CPQ Yazılımı’nın faydaları nelerdir?

CPQ (Configure-Price-Quote) çözümü, karmaşık ürün paketlerinin yapılandırılmasına ve fiyatlandırılmasına olanak tanır. CPQ çözümü (quote to cash), şirketlerin müşterilerine otomatik olarak teklifler sunmasını sağlar. Satış temsilcilerinin ürünleri ve fiyatlandırmayı doğru bir şekilde uygulamasını kolaylaştırır.

Salesforce CPQ çözümü neler içerir?

Tekliften tahsilata, karmaşık ve değişken süreçleri otomatikleştiren CPQ çözümleri (CPQ solution), satış döngüsünü faturalandırmanın ötesine taşır. Salesforce CPQ (Configure-Price-Quote) çözümleri, manuel oluşturulan fiyat tekliflerini otomasyonla değiştirmek için şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm araçları içerir ve ödemeleri yönetmekten tahsil etmeye kadar tüm sürece yardımcı olur.