Salesforce Platform ve Kofana ile uygulamanızı geliştirin!

“İş modelimiz dijitale evriliyor ama hem sektörümüze hem de iş modelimize uyumlu uygulama geliştirmek de bir o kadar zorlaşıyor” mu diyorsunuz? Kofana ve Salesforce Platform ile iş gereksinimlerinize göre özelleştirilmiş uygulamalar geliştirebilirsiniz. Siz de uygulamalarınızı bulut tabanlı Salesforce Platform ile geliştirin, Kofana uzmanlığıyla tüm iş süreçlerinizi hızla dijitalleştirin. Üstelik tüm bunları yaparken Salesforce Platform’un kullanımı kolay işletim sistemleri ve PaaS çözümleri ile uygulamalarınızı birbirine bağlayabilir ve pazara sunma sürelerini kısaltabilirsiniz. Kofana ve Salesforce Platform ile iş modelinize göre uygulama geliştirmenin, çalışan ve müşteri deneyimlerindeki verimliliği artırmanın tam zamanı!

Salesforce Platform ile neler yapabilirsiniz?

COVID-19 pandemisinde çalışan ve müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu bilgi işlem odaklı uygulamaları oluşturmak için beklemeyin! Kofana ve Salesforce Platformu’nun geliştirme araçlarıyla yerleşik teknolojiden yararlanarak iş modelini dijitalleştirebilir, verimliliğinizi artırmaya odaklanabilir ve iş yüklerinizi azaltabilirsiniz! Peki başka neler yapabilirsiniz?

Çalışan deneyimini uygulamalarla destekleyin!

Düşük kodlu veya kod gerektirmeyen uygulamalarla çalışanlarınızın verimliliğini artırmak artık mümkün. Çalışanlarınızın üretkenliğini desteklemek ve daha entegre bir işgücü yaratmak için siz de Kofana ve Salesforce Platformu’nun bulut tabanlı geliştirme araçlarını deneyerek çalışanlarınız için mobil kullanıma hazır Salesforce uygulamaları tasarlayın!

İş yüklerinizi hafifletirken çalışan verimliliğini artırmak için başka neler yapabilirsiniz?

  • Ekipleriniz için intraneti baştan yaratabilirsiniz. Müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın kullanabileceği portallar oluşturabilirsiniz.
  • Kullanıcı dostu bir yardım masası ve mobil uygulama geliştirme hizmetleri (mobile app development service) ile çalışanlarınızı hızlandırabilirsiniz.
  • Düşük kodlu mobil uygulama geliştirme yazılımı (mobile app development software) ile özgün uygulamalar oluşturarak çalışan üretkenliğini yükseltebilirsiniz.

Kofana uzmanlığıyla departmanlarınızı verimli kılın!

Ekiplerinizin kullanımı kolay uygulamalar oluşturmalarına imkan tanıyarak verimliliklerini destekleyebilir ve iş yüklerinizi hafifletebilirsiniz! Kofana ve Salesforce Platform ile çalışanlarınıza, daha hızlı çalışma yöntemleri oluşturmalarına olanak tanıyan düşük kodlu uygulama geliştirme araçları sunabilirsiniz. Üstelik Salesforce uygulamanızı farklı departmanların ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirebilir ve müşteri verilerinden her departmanın faydalanmasını sağlayabilirsiniz! Ayrıca, kullanıcı dostu bir oturum açma ve portal deneyimi sağlayarak, benimsenme oranını yükseltebilirsiniz.

Salesforce Platform ile uygulama geliştirme süreçlerinizi iyileştirin!

İş operasyonlarınızda hız kazanmak ve yeniliklerin önünü açmak mı istiyorsunuz? Kofana ve Salesforce Platform ile mümkün. İş süreçlerinizi kolaylaştırarak yazılımcılarınızın uygulamaya odaklanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik PaaS çözümleri ve uygulama geliştirme seçenekleri sunan bulut tabanlı Salesforce Platformu’ndaki optimize edilmiş araç setiyle geliştiricilerinizin üretkenliğini en üst seviyeye çıkarabilir ve herhangi bir uygulama, veri veya cihazınızı kolayca entegre edebilirsiniz.

Mobil uygulama geliştirme kategorisinde lider!

Dünyanın bir numaralı CRM çözümü Salesforce, mobil uygulama geliştirme araçları ve çözümleriyle Gartner Magic Quadrant’ta üçüncü kez “Lider” olarak yer aldı.

CRM çözümünüzü bir sonraki seviyeye ulaştırın!

Düşük kodlu araçlar kullanarak uygulamalarınızı geliştirmek ve tüm müşterilerinizin tek panelde görüntülemek için uzun süre uğraş vermeye son! Dünyanın 1 numaralı kurumsal bulut platformu Salesforce’un Lightning Platformu’nu kullanarak uygulamalarınızı kişiselleştirebilir, kusursuz bir çalışan ve müşteri deneyimi yaratabilirsiniz. Üstelik Lightning Platformu’nun kullanımı kolay veri entegrasyon araçlarıyla müşterinizi tüm yönleriyle keşfedebilir, müşterilerinizin verilerinden elde edeceğiniz öngörülerle proaktif yönetme becerisi edinebilirsiniz. CRM verilerini kullanarak müşterileriniz için ilgi çekici uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Müşteri deneyimini iyileştirin!

Müşterileriniz iş süreçlerini kolay adımlarla mı tamamlamak istiyor? O halde Salesforce Platform’un benzersiz uygulama geliştirme (app development) ve kodsuz geliştiricilerini kullanarak, uygulamaları hızla oluşturmanın ve profesyonel kodlama araçlarıyla müşterinize benzersiz deneyimler tasarlamanın tam zamanı!

Kodsuz geliştirmeyi deneyin.

Müşterileriniz ve iş ortaklarınız için benzersiz dijital deneyimler yaratmanın yolu uygulama geliştirme yazılımlarından (app development software) geçiyor. Kofana ve Salesforce Platformu’na katılarak kod gerektirmeyen geliştirme özellikleriyle paydaşlarınıza ve müşterilerinize şunları sunabilirsiniz:

  • Düşük Kodlu Uygulama Geliştirme
  • Kod Gerektirmeyen Süreç Otomasyonu
  • Önceden Geliştirilmiş Uygulamalar ve Bileşenler
  • Mobil Geliştirici, Servis ve Yayıncılar
Profesyonel kodlama araçlarını değerlendirin.

Kullanıcılarınızı, geliştirilmiş ve entegre uygulama özellikleriyle benzersiz dijital deneyimlere ulaştırmak istediğinizi biliyoruz! Bu yüzden PaaS (Platform-as-a-Service) ve uygulama geliştirme için tasarlanan Salesforce Platformu’nun profesyonel kodlama araçlarıyla sizin için şunları hazırladık:

  • Salesforce DX (Developer Experience) ile geliştirici deneyimi
  • Heroku ile genişletilebilir bulut hizmetleri
  • Lightning Component Framework ile entegre uygulamalar

Salesforce Platformu’nun güçlü yerleşik kurumsal hizmetleriyle uygulama oluşturmadan %545 yatırım getirisi elde edin.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce Platformu nedir?

Salesforce Platformu, Salesforce’un bulut tabanlı uygulamalarının geliştirildiği güvenli ve ölçeklenebilir bir platformdur. Salesforce ürünlerinin iş gereksinimlerine göre özelleştirilmesini ve diğer sistemlerle entegre edilmesini sağlar. Salesforce Platformu ayrıca işletmelerin kendi uygulamalarını oluşturmasına olanak tanıyan bir uygulama geliştirme çözümüdür.

Salesforce Platformu’nun faydaları nelerdir?

Salesforce Platformu, işletmelerin uygulamalarının pazara sunulma sürecini kısaltır ve iş süreçlerinde elde edilen her veriyi birbirine bağlayarak entegre edilmesini sağlar. Şirketler bu sayede iş modellerini dijitalleştirirken zamandan tasarruf eder ve verimliliğini artırır.