Neden Salesforce?

İşletmenizin dijital dönüşümünde Salesforce ürünleri tercih ederek her an, her platformda müşterilerinize ulaşılabilir olun

Diğer şirketlerin önüne geçecek gelişmelerle ön plana çıkın. Yılda üç ücretsiz yükseltme sayesinde yeni teknolojileri kullanan ilk kişilerden biri olun ve işletmeniz için en iyi yolu bulmanıza yardımcı olmak için gelişmiş hizmetler edinin. Bazı yenilikler şunları içerir:

Yapay zeka: Doğrudan CRM’nize kurulan ilk AI.

Mobil-ilk CRM: Tüm işinizi telefonunuzdan çalıştırın.

Analytics: Her çalışana veri odaklı bilgiler verin.

En iyi performans: IDC tarafından dört yıl 1 numara seçildik.

Dijital Dönüşümünüzü Şimdi Planlayalım

Normal şartlarda 18 ayla 2 yıl arasında tamamlanacak projeyi, etkin bir proje yönetimiyle 7 ay gibi kısa bir zamanda hayata geçirdik; bir başarı hikayesi yarattık.

Bahadır Kılıç, Gittigidiyor

Kofana bizimle çalışmadan önce Türkiye'deki büyük şirketlerle bu deneyimi yaşamıştı, proje boyunca bunun avantajını kullandık.

Sinan Ercan, Akkim

Kofana’in hedeflenen ideal müşteri süreçlerini Salesforce üzerinde uyarlaması sayesinde diğer projeler için gerekli ortamı sağlamış olduk.

Uğur Öncü, Borusan Otomotiv

Kofana, organizasyonumuzun rüyalarımızda olanın ötesine geçmesine yardımcı oldu ve bizi daha büyük hayaller kurmaya sevk etti. Danışmanlarımız sayesinde, tam donanımlı, satışları zenginleştiren ve kolayca raporlanabilen bir CRM ürününe sahip olacağız.

Cem Gürbağ, EDENRED

Evet, bir hayalimiz vardı. Evet, süreçlerimizi biliyorduk. Evet, azimliydik. Projemizin bu noktasında Kofana, bu faktörlerin hepsini tek bir kapta bir araya getiren ve hayallerini gerçekleştiren şef oldu.

Tolga Meral, SIEMENS