Salesforce Lightning Experience ile verimliliğinizi artırın!

İş hacminiz artarken ekiplerinize yeni motivasyon kaynakları oluşturmak ve müşterilerinize farklı deneyimler sunmak mı istiyorsunuz? Kofana uzmanlığı ve Salesforce Lightning Experience ile mümkün! Salesforce Lightning Experience ile işletmenizin verimliliğini artırabilir ve ekiplerinizin yaratıcılığını destekleyerek müşterilerinizi yeni fikirlerle karşılayabilirsiniz. Üstelik Kofana ve yapay zeka destekli Salesforce Lightning Experience’ın sürekli güncellenen özellikleriyle kullanıcı deneyimini geliştirebilir, müşterilerinizin daha hızlı hareket etmesini sağlayarak verimliliklerini artırabilirsiniz. Salesforce Lightning Experience ile, hızla uygulamalar oluşturabilir, güncelleyebilir, iş süreçlerinizin her adımını verimli kılabilirsiniz!

Salesforce Lightning Experience ile neler yapabilirsiniz?

Her şirketin Salesforce kullanımı, iş süreçleri ve müşterilerinin beklentileri farklıdır. Kofana, 2012 yılından beri, 25+ ülkede gerçekleştirdiği 100 üzerinde büyük ölçekli dönüşüm projesinden edindiği deneyim ile, Salesforce Lightning Experience’a geçişiniz için iş modelinizle uyumlu bir yol haritası oluşturur. İşletmenizin verimliliğini desteklerken, Salesforce Lightning Experience ile yeni uygulamaları daha hızlı oluşturmanızı ve kişiselleştirmenizi sağlar. Peki, Salesforce Lightning Experience ile başka neler yapabilirsiniz?

Salesforce Lightning Experience ile üretkenliğinizi artırabilirsiniz.

Salesforce Lightning Experience ile satış ve servis ekiplerinizin verimliliğini artırabilirsiniz. Yenilikçi özelliklerden yararlanarak satış süreçlerinizi kolaylaştırabilir ve hizmetlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Üstelik ekiplerinizin üretkenliğini artırırken, çalışan başına haftada 10 saate kadar zamandan tasarruf edebilirsiniz.

10 saat

Çalışan başına haftalık zaman tasarrufu

Salesforce Lightning Experience ile operasyonları optimize edebilirsiniz.

İş hacminiz artarken ekiplerinizi yönetmek bir o kadar da zorlaşıyor mu? Salesforce Lightning Experience ile daha doğru ve kapsamlı veriler elde ederek içgörüler oluşturabilir ve iş akışınızı daha iyi yönetebilirsiniz. Satış süreçlerinizi ve hizmet deneyimlerinizi iyileştirebilir, kullanıcı katılımını artırabilirsiniz.

Salesforce Lightning Experience ile uygulamaları daha hızlı oluşturabilirsiniz.

Kullanıcılarınızın yepyeni ve güncel uygulamalar oluşturmasını mı istiyorsunuz? Salesforce Lightning Experience ile herkesin uygulamaları daha hızlı, kolay ve eğlenceli bir şekilde oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik Salesforce CRM yazılımının (Salesforce CRM software) kod gerektirmeyen oluşturucularını ve profesyonel kod araçlarını kullanarak ekiplerinizin, BT ile birlikte uygulama oluşturmalarına olanak tanıyabilirsiniz. Bu sayede, BT ekiplerinizin özelleştirme yapmak için harcadığı zamandan %25’e kadar tasarruf edebilirsiniz.

%25

Süreç geliştiriciler için zaman tasarrufu

Salesforce Lightning Experience ile deneyimlerinizi yapay zekayla destekleyebilirsiniz.

İş süreçleriniz ve deneyimlerinizi iyileştirirken sezgileri bir kenara bırakıp, içgörülere dayalı strateji geliştirmenin zamanı geldi! Salesforce Lightning Experience ile elde ettiğiniz verilerden içgörüler oluştururken, Salesforce Einstein ile işlerinizi veri analitiği ve yapay zeka ile destekleyebilirsiniz. Bu sayede trendleri tespit edebilir, KPI’ları (anahtar performans göstergelerini) görselleştirebilirsiniz. Üstelik daha akıllı aksiyonlar almak için veri analitiğini kullanabilirsiniz.

Salesforce Lightning Experience ile strateji oluşturun!

Dijital ekonomide hem üretkenliğinizi hem de satışlarınızı artırmanın yolu artık ekiplerinizin ve müşterilerinizin deneyimlerini özelleştirmekten geçiyor. Salesforce Lightning Experience ise süreçlerinizi kişiselleştirmenin yanı sıra, işletmenizin bir sonraki adımını oluştururken stratejilerinizi yapay zekayla destekliyor ve siz işinizi geliştirirken en güncel özelliklerle sizin için yol haritası oluşturuyor.

Müşteri hizmetlerinizi iyileştirin!

Teknoloji hızla gelişiyor, potansiyel müşterilerinizin seçenekleri artarken, müşteri sadakati ve iletişimini güçlendirmek için varolan deneyimleri iyileştirmek şart oluyor. Siz de Salesforce Lightning Experience’ı Kofana uzmanlığıyla keşfederek, temsilcilerinizin benzersiz müşteri hizmeti ve desteği sağlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce Lightning Experience nedir?

Salesforce CRM Lightning Experience, birçok özellik eklenerek Salesforce Classic’ten güncellenen yeni Salesforce kullanıcı arayüzüdür. Salesforce Lightning Experience, sürekli güncellenen ve güçlendirilen özellikleri ile, kullanıcıların daha hızlı hareket etmelerini ve daha verimli olmalarını sağlar.

Salesforce Lightning Experience'ın faydaları nelerdir?

Salesforce Lightning Experience, işletmelerin üretkenliğini artırmalarına ve ekiplerinin yaratıcılığını destekleyerek müşterilerini yeni fikirlerle karşılamalarını yardımcı olur. Geliştiricilerin yeni uygulamaları daha hızlı oluşturmasını sağlarken, kişiselleştirmeye de olanak tanır. Üstelik şirketlerin yapay zeka desteğiyle verilerden yararlanarak içgörüler oluşturmasını ve bir sonraki adımını belirlemesine kapı açar.