Community Cloud

İş ortaklarınızla, müşterilerinizle ve çalışanlarınızla etkileşim şeklinizi değiştirin.

İhtiyaçlarınıza uyacak topluluklar oluşturun.

Müşteriler, iş ortakları ve çalışanlarla bağlantı kurun ve işbirliği yapın. Ajanslar, tedarikçiler ve üreticilerden, hastalara, iş başvurularına ve hatta perakende satış yerlerine kadar iş ekosisteminiz için kritik önem taşıyan herkes için bir topluluk oluşturun.

Mükemmel Müşteri Hizmeti Sağlayın.

Bir Müşteri Topluluğu müşterilerin kendilerine ve birbirlerine yardım etmelerine yardımcı olur. Çevrimiçi topluluk yazılımımızla zengin bir self-servis deneyimi oluşturun ve servis acentelerinin karmaşık sorunlara odaklanmasına izin verin.

Müşterilerinizle bağlantı kurun.

Müşteri Topluluğu ile daha derin müşteri ilişkileri kurun. Müşteriler birbirleriyle etkileşim kurabilir, geri bildirim sağlayabilir, markanıza ve ürünlerinize duydukları heyecanı paylaşabilir ve hatta topluluk içerisinde satın alma yapabilirler.

Satış kanallarınıza hız kazandırın.

Bir İş Ortağı Topluluğu, satışları artırmak için bayileri, dağıtıcıları ve ortakları birbirine bağlar. İş ortakları, bilgi ve uzman bulabilir, yeni potansiyel müşteriler kaydedebilir, kayıtları ve kaynaklarını güncelleyebilir, bu da satışları daha hızlı kapatabilmelerini sağlar.

Çalışan verimliliğini artırın.

Sosyal, mobil ve markalı bir Çalışan Topluluğu oluşturmak için çevrimiçi işbirliği yazılımımızın gücünden yararlanın. Çalışanların ihtiyaç duydukları bilgileri bulmalarına imkân vermeleri onları katılımlı ve verimli kılmaktadır.

image
image