Salesforce Community Cloud ve Kofana ile dijital topluluklar oluşturun!

İş hacminiz artarken işbirliği ve iletişimi dinamik kılmakta zorlanıyor musunuz? Kofana ve Salesforce Community Cloud ile müşterileriniz, iş ortaklarınız ve çalışanlarınızla hızlı bir şekilde bağ kurabilirsiniz. Salesforce Community sayesinde temel iş süreçlerinizi kolaylaştırabilir, dosya ve verilerinizi iş ağınızdaki herkesle paylaşabilirsiniz. İşbirliğinin önünü açmak, iletişim kanallarınızı geliştirirken verimliliğinizi artırmak ve iş entegrasyonu yaratmak istediğinizi duyar gibiyiz. Siz de Kofana uzmanlığıyla Salesforce Cloud’un İşbirliği Bulutu deneyimini keşfedin, her an her yerden tüm paydaşlarınıza bağlanın!

Salesforce Community Cloud ile neler yapabilirsiniz?

Müşterilerinizin, iş ortaklarınızın ve çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu bilgilere, kişilere ve uygulamalara bağlanması için beklemeye gerek yok! Kofana ve Salesforce Community Cloud ile ekosisteminizdeki tüm paydaşlarınız ve müşterilerinize daha etkili hizmet verebilir, talepleri daha hızlı bir şekilde satışa dönüştürebilir, güvenle veri paylaşımı yapabilir ve eşzamanlı çalışabilirsiniz. Peki başka neler yapabilirsiniz?

Kofana uzmanlığıyla topluluklarınızı entegre edin!

Ekipleriniz, müşterileriniz ve paydaşlarınızın iş süreçlerinde etkileşimde bulunmasını ve tüm operasyonlarda konum bağımsız birbirleriyle kolayca paylaşım yapabilmelerini mi istiyorsunuz? Kofana ve Salesforce Community Cloud ile ekosisteminizdeki tüm toplulukları entegre ederek işbirliklerini güçlendirebilir ve verimliliği artırabilirsiniz: müşterileriniz destek talebi yaratabilir, partnerleriniz olası satışları değerlendirebilir, çalışanlarınız ise dilediği dosyalara erişebilir.

İşbirliği Bulutu ile müşterilerinizle bağlanın!

İş dünyası dijitalleşirken müşterilerinizin beklentileri artıyor mu? O halde mevcut müşteri deneyimlerini kişiselleştirmenin ve müşteri hizmetlerinizi iyileştirmenin tam zamanı! Siz de Kofana uzmanlığıyla Salesforce Community Cloud’u devreye alın, müşterilerinize zengin ve kişiselleştirilmiş deneyimler oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü bir topluluk yazılımıyla tanışarak benzersiz bir müşteri hizmetleri desteği sunun.

Bilgilere kolay erişim sunun

Teknolojik cihazlar günlük hayatımıza daha nüfuz ettiği halde, müşterilerinizin bilgiye erişimi halen yavaş mı kalıyor? O halde Salesforce İşbirliği Bulutu’nun kolay erişim seçenekleri ile müşterilerinizin makalelere, sık sorulan sorulara ve kolektif hafızaya ulaşmasını sağlayın ve temsilcilerinizin iş süreçlerini daha akıllı hale getirin.

Vaka paylaşımını etkin kılın

Gerek operasyonlarınızda gerekse vakalarınızın işlem sürecinde yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçmek Kofana uzmanlığı ve Salesforce Community Cloud ile mümkün! Siz de Salesforce İşbirliği Bulutu ile müşterilerinizin vakaları direkt olarak toplulukta oluşturmasını sağlayabilir, danışmanlarınızın ise topluluk içinde veya özel olarak vakalara dönüş yapmasına olanak tanıyabilirsiniz. Üstelik, cevapsız kalan veya belirlenen anahtar kelimeleri içeren vakaları otomatik olarak eskale edebilirsiniz!

İşbirliğini destekleyin

İş süreçlerindeki verimliliği artırmak, topluluklarınızın birbirlerini desteklemesinden geçiyor. Siz de Salesforce Community Cloud’u deneyerek üyelerinizin beceri ve uzmanlıklarına göre birbirlerini desteklemelerini sağlayın. Elbette üyelerinizi kategorilendirmek bu özelliklerle sınırlı kalmıyor! İşbirliği Bulutu ile topluluk oluştururken, profillerinde görünen özelleştirilebilir rozetlerle en aktif üyelerinizi belirleyebilir ve ödüllendirebilirsiniz.

Satın alma deneyimlerinizi geliştirin

İş modelleri dijitalleşirken, gelirlerinizi artırmak da bir o kadar kolay oluyor. Kofana ve Salesforce Community Cloud ile e-ticaret platformunuzu entegre ederek ve müşterilerin mobil ve sosyal ortamda, tüm ürünlerinizi keşfetmelerini, araştırmalarını ve satın almalarını sağlayıp yeni deneyimler yaratabilirsiniz.

Topluluklarınızı yakından tanıyın.

İşbirliklerinizi geliştirmenin ilk basamağında müşteri, çalışan ve iş ortaklarınızın ihtiyaçlarını belirlemek bulunurken, Salesforce Community Cloud bu kritik konuyu sizin için uygulamaya dönüştürüyor. Siz de İşbirliği Bulutu’nu devreye alarak, topluluk yönetimi konsolundaki önceden yapılandırılmış ve özelleştirilebilir Lightning panoları, benimseme ve katılım, popüler gruplar, kullanıcılar ve konular gibi metrikleri ölçebilir ve analiz edebilirsiniz.

Community Cloud ile iş ortaklarınızın satışlarını artırın!

İşbirliklerinizi geliştirmenin ilk basamağında müşteri, çalışan ve iş ortaklarınızın ihtiyaçlarını belirlemek bulunurken, Salesforce Community Cloud bu kritik konuyu sizin için uygulamaya dönüştürüyor. Siz de İşbirliği Bulutu’nu devreye alarak, topluluk yönetimi konsolundaki önceden yapılandırılmış ve özelleştirilebilir Lightning panoları, benimseme ve katılım, popüler gruplar, kullanıcılar ve konular gibi metrikleri ölçebilir ve analiz edebilirsiniz.

Çalışanlarınıza Salesforce ile destek verin!

Satışlarınızı artırmak ve temel iş süreçlerinizi verimli kılmak için oluşturacağınız yol haritasının ilk durağında çalışanların deneyimini iyileştirmek geliyor! Salesforce Community Cloud’u Kofana uzmanlığıyla hayata geçirerek çalışanlarınızın üretkenliğini ve şirket içi etkileşimini artırın!

Kofana ile dijital topluluklarınızı oluşturun!

Salesforce Community Cloud topluluklarınızı oluştururken nelere ihtiyacınız olduğunu merak ediyor musunuz? O halde Salesforce’un Türkiye’deki ilk yetkili satıcısı ve 2012 yılından beri partneri Kofana ile iletişime geçin.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce Community Cloud nedir?

Community Cloud, şirketlerin müşterilerinin, iş ortaklarının, çalışanlarının birbirleriyle iletişim kurmasını ve ihtiyaç duydukları bilgilere erişmesini sağlayan çevrimiçi bir sosyal platformdur. Yeni nesil portal Salesforce Community Cloud (İşbirliği Bulutu), Salesforce Chatter’ın gerçek zamanlı işbirliğini, herhangi bir dosya, veri veya kaydı herhangi bir yerde ve herhangi bir mobil cihazda paylaşma yeteneğiyle birleştirir.

İşbirliği Bulutu’nun faydaları nelerdir?

Community Cloud, temel iş süreçlerini kolaylaştırarak ofisler, departmanlar, müşteriler ve iş ortakları arasında yaygınlaştırmanıza olanak tanır. Böylece şirket, ekosistemindeki tüm paydaşlarıyla daha etkili ve eş zamanlı çalışabilir, talepleri satışa daha hızlı dönüştürebilir.

Salesforce Community Cloud ile neler yapabilirsiniz?

Müşterilerle daha derin ilişkiler kurmak, müşterilerin çevrimiçi ortamda bilgiye kolay adımlarla erişmesini ve birbirlerine yardımcı olmalarını sağlamak için dijital topluluklar oluşturabilirsiniz. İş süreçlerinizin sorunsuz ilerlemesini sağlamak ve anlaşmaları hızlandırmak için iş ortaklarınızı, müşterilerinizi, çalışanlarınızı, acentelerinizi veya aracılarınızı entegre edebilirsiniz. Çalışanlarınızın konum fark etmeksizin bağlantı kurmalarını ve işbirliği yapmalarını sağlayabilirsiniz. Community Cloud, Salesforce platformu bünyesinde oluşturulduğu için sistemlerinizi ve verilerinizi doğrudan topluluğunuza bağlayabilirsiniz.