Londra ofisimizin açılışını duyurmaktan memnuniyet duyarız. Dünyanın çeşitli yerlerindeki müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını yerine getirmeyi ve hizmetlerini genişletmeyi amaçlayan Kofana için bu açılış, önemli bir kilometre taşını temsil ediyor.

Böylesine dinamik bir dünyada, Londra’daki en iyi Salesforce iş ortaklarının varlığı, Kofana için hizmetlerini daha kaliteli sunmak adına yeni bir gelişim alanı sunuyor. Bu amaçla, 2018’in gurur duyacağımız bir yıl olacağından eminiz. Ve yolculuk devam ediyor
Ana şirket Experteam’in CEO’su Özgür Dönmez, açılışa ilişkin olarak, “Yeni ofis, İngiltere merkezli müşterilerimiz için mümkün olan en yüksek hizmet standartlarını sunmamızı sağlayacak” dedi. “Avrupa’daki geçmiş çalışmalarımız, Avrupa’nın önde gelen bilgi teknolojisi merkezi haline gelen bir şehirde kalıcı bir üs oluşturmak için fırsat yarattı. “ diye ekledi.
Dönmez, “Büyüme için iddialı planlarımız var ve bu ofisin eklenmesiyle, İngiltere genelinde esnek, duyarlı ve yenilikçi danışmanlık hizmetlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini aşmaya devam edeceğimizi umuyoruz” dedi.

Londra ofisi, “2012 yılında Salesforce ortaklığı kurulduğundan bu yana Kofana’ın ne kadar ilerlediği konusunda gurur duyuyoruz “ diyen Kofana CEO’su Özan Türe tarafından yönetilecek. “Olağanüstü müşteri hizmeti sunmayı, şeffaf ticari uygulamalarla güven inşa etmeyi hedefliyoruz. Ekibimizin sürekli gelişimine odaklı tecrübelerimize ve taahhüdümüze dayanarak gerçek bir ‘yapabilirim’ tutumu sergileyeceğiz. Gelecek için çok heyecanlıyız. Yeni ofisimiz önemli bir hamle. Büyümemize devam etmek bir yana, değerli ve genişleyen müşteri portföyümüze yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz”