Salesforce Adoption ile kullanıcı deneyimini güçlendirin!

Kurumunuzun tüm iş süreçlerini iyileştirmek için Salesforce satın alarak deneyimlerinize yatırım yapmaya karar verdiniz ama iş süreçlerinize farklı perspektiflerden nasıl bakacağınızı ve kullanıcı deneyimini nasıl iyileştireceğinizi bilmiyor musunuz? Cevap Kofana’nın uzmanlığı ve Salesforce’un yetkinlikleri! Salesforce Adoption (Kullanıcı Benimsemesi) ile Salesforce platformunuzu, yöneticilerinizin ve ekiplerinizin ihtiyaçlarına uygun olarak nasıl yapılandırabileceğinizi ve özelleştirebileceğinizi görebilirsiniz. Üstelik Salesforce’u günlük görevlerinize ne kadar dahil ettiğinizi ve başarınızı ölçebilir, iş süreçlerinizin verimliliğini artırabilirsiniz. Kullanıcılarınızın eksik veya güncel olmayan veriler içeren bir CRM ile üretken olamayacağını biliyorsunuz ve siz de kullanıcı deneyimlerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? O halde Salesforce Adoption çözümünü Kofana uzmanlığıyla hayata geçirerek iş süreçlerinize farklı bakış açıları katabilir ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi oluşturabilirsiniz.

Salesforce Adoption nelere odaklanır?

Salesforce Adoption ile yatırımlarınızın karşılığını almaya karar verdiniz. Şimdi de hangi çözümlere odaklanacağınızı ve kullanıcı deneyimlerinde neleri güçlendireceğinizi öğrenmek ister misiniz? O halde temelinde UX (kullanıcı deneyimi) ve UI (kullanıcı arayüzü) prensibi olan Salesforce Adoption ile neleri iyileştirebileceğinize birlikte bakalım.

Salesforce Adoption neden önemli?

Kullanıcılarınızın alışkanlıklarını değiştirmede gösterdikleri direncini azaltmak ve şirketinizin benimseme oranını iyileştirmeye odaklanmak artık çok kolay! Salesforce Adoption ile uygulamaları doğru yöneterek yatırım getirinizi (ROI) artırabilir, Salesforce Adoption Dashboards (Salesforce Benimseme Panoları) ile başarınızı ölçebilirsiniz. Peki Salesforce Adoption’ın Benimseme Panoları ile başka neler yapabilirsiniz?

Salesforce Adoption stratejileri nelerdir?

Salesforce Adoption stratejileri, kullanıcı benimsemesini teşvik etmek için atılan adımların her birini ifade eder. Salesforce Adoption ve Kofana ile birlikte, kullanıcılarınız için strateji geliştirebilir ve yatırım getirilerinizi artırabilirsiniz. Peki Kofana, nasıl yeni bir döngü yaratır?

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce Adoption Nedir?

Salesforce Adoption (Kullanıcı Benimsemesi), kullanıcıların Salesforce’u günlük görevlerine ne ölçüde dahil ettiğini ölçer. Kullanıcı Benimsemesi, Salesforce yöneticilerinin ve geliştirme ekiplerinin, Salesforce platformunuzun işletmenizin iş modeline ve ihtiyaçlarına göre ne kadar iyi yapılandırdığını ve özelleştirdiğini görmelerini sağlar.

Salesforce Adoption'ın faydaları nelerdir?

Salesforce Adoption (Kullanıcı Benimsemesi), kullanıcıların uygulamaları iş modellerine göre kişiselleştirmelerini ve deneyimlerini iyileştirmelerini sağlar. İşletmelerin kullanıcı verilerinden içgörüler elde ederek yeni fırsatlar yakalamalarına ve kullanıcı sadakati oluşturmalarına olanak tanır.