Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu ile satışlarınızı artırın!

Müşterilerinizi ve müşteri adaylarınızı daha yakından tanıyarak oluşturacağınız satış hattınıza, satış ekiplerinizin etkili temas etmesini ve nitelikli fırsat yaratmasını mı istiyorsunuz? O halde Kofana ve Salesforce Marketing Cloud’un B2B Pazarlama Otomasyonu araçlarını deneyerek satış ve pazarlama (sales and marketing) süreçlerinizin verimliliğini artırabilirsiniz. Üstelik B2B pazarlama otomasyonu için tasarlanan Salesforce Pardot’u keşfederek, B2B hizmet veren şirketinizdeki (B2B company) satış ekiplerinizin müşteri adaylarıyla daha etkili iletişim kurmasını ve yeni müşteriler edinmesini sağlayabilirsiniz. Siz de satış ekiplerinizi desteklemek, gerek mevcut gerekse potansiyel müşterilerinizin taleplerini doğru zamanda yakalamak için Salesforce Pardot ile tanışın, müşteri deneyiminizi benzersiz kılın!

Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu ile neler yapabilirsiniz?

Satışlarınızı artırmak için tekrarlayan manuel işleri otomatikleştirecek hızlı ve etkili çözümler mi arıyorsunuz? Kofana uzmanlığıyla Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu araçlarını kullanarak satış ekiplerinizi destekleyebilir ve pazarlama süreçlerinizi iyileştirebilirsiniz. Üstelik Salesforce Pardot ile edindiğiniz içgörülerle yeni pazarlama kampanyaları oluşturabilir ve süreçlerinize hız kazandırabilirsiniz! Bunlarla sınırlı kalmak istemediğinizi biliyoruz. Peki Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu ile başka neler elde edeceksiniz?

Salesforce Pardot ile manuel işlemlerden kurtulun!

Satış döngünüzü hızlandırmak için, pazarlama ve satış süreçlerinizdeki manuel işlemleri Salesforce Pardot’un B2B pazarlama otomasyon araçlarını (marketing automation tools) kullanarak eleyin.

Kofana uzmanlığıyla daha fazla potansiyel müşteri toplayın!

Salesforce Pardot’un pazarlama otomasyonu araçlarını Kofana’nın uzmanlığıyla hayata geçirin, satış huninizi (sales funnel) nitelikli fırsatlarla doldurun.

Pazarlama yatırımlarınızın getirisini hesaplayın!

Ürüne tıklandığı andan satışın gerçekleştiği ana kadar müşteri yolculuklarındaki tüm hareketleri analiz edin.

Sık Sorulan Sorular

Salesforce nedir?

Salesforce, şirketleri ve müşterilerini bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama verileri, satış süreçleri ve satış sonrası hizmetleri dahil olmak üzere her müşterinin tek ve ortak bir görünümünü sunan entegre bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) platformudur.

CRM nedir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management | CRM), şirketlerin müşteriler ve müşteri adaylarıyla olan etkileşimlerini yönetmek için kullandıkları stratejidir. İşletmelerin süreçleri düzenlemesine, müşterilerle ilişki kurmasına, satışları artırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve kârlılığı yükseltmesine yardımcı olur.

Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu Pardot nedir?

Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu, müşterilerinizi ve müşteri adaylarınızı daha yakından tanıyarak oluşturacağınız satış hattınıza, satış ekiplerinizin etkili temas etmesini ve nitelikli fırsat yaratmasını sağlar. Salesforce B2B Pazarlama Otomasyonu çözümü Salesforce Pardot şirketlerin satışlarını ve ekiplerinin üretkenliğini artıracak araçlar sunar.

Salesforce B2C Pazarlama Otomasyonu Marketing Cloud nedir?

Salesforce Marketing Cloud, pazarlama kanallarınız arasında sorunsuz bir iletişim kurmanızı sağlar. B2C pazarlama otomasyonu araçlarını pazarlama stratejilerinize entegre edebilir, yeni pazarlama stratejileri tasarlayabilir ve müşterilerinizin deneyimini iyileştirebilirsiniz. Marketing Cloud’un pazarlama otomasyonu araçları, birden fazla kanalda veri odaklı, kişiselleştirilmiş müşteri yolculukları oluşturarak dijital pazarlama stratejilerinin geliştirilmesine yardımcı olur.